PC için hikayeli oyun önerisi

Serilerini bitirdim süperdi.

Ek olarak medal of Honor Warfighter'e de bayıldım.
Far Cry Primal ve 5(5'ı beğenirseniz New Dawn'ı oynayın),Battlefield Hardline,Max Payne 3,AC serisi(Syndicate'den sonra beni sıkmaya başladı biraz),Mafia bu oyunlar severek oynadığım oyunlardır ek olarak arkadaşın varsa Biped veya Portal 2 güzeldir.

Deadspace 1-2
Metro 2033 redux ve Metro last light redux
Dishonored
Titanfall 1-2
Call of Duty World at War
Call of Duty Black Ops 1; Hikayesi çok sağlamdır, 2'yi de tercihen oynayabilirsin.
Company of Heroes 2; Ana hikayesi çok sağlamdır.
GTA 4; Hikayesi sağlamdır fakat karanlık teması gereği çok az kitleye hitap eder.
Uncharted 4; Bunu oynamadım fakat izledim, benim gözümde kendi türünde ilk sıradadır.
Heavy Rain; Bu oyun da çok sağlamdır, fakat Gta 4'de olduğu gibi herkese hitap etmez.
Detroit: Become Human
Hitman: Absolution
Need for speed serisinde "The Run" oyununu bana verdiği rekabet hissinden dolayı çok sevmiştim. Yanlış hatırlamıyorsam bir kötü adam vardı, Makarov'a taş çıkarır yani o derece nefret ettirmişti kendinden.
Battlefield 3 Campaign oynayabilirsin. Hakkında "olmamış yea" diyen insanları umursamanı bile tavsiye etmem. Kısa sürse de savaşı hissettirir, "Coop" modu da efsanedir.

Sağlam hikayesi olduğunu düşündüğüm ve oynamayı planladığım oyunlar listesi;
To the Moon
Metro Exodus
The Wolf Among Us
Valiant Hearts: The Great War

Bir türlü sevemediğim oyunlar; Resident Evil serisinin tüm oyunları, Life is Strange, The Witcher serisi, Brotherhood hariç Assasins Creed serisi, Sniper Elite serisi.

Gta 5, Alan Wake, Battlefield 1, Tomb Raider, The Long Dark, Batman Arkham serisi, Dying Light ve Bioshock serilerini kesinlikle önermiyorum. Bunlar benim gözümde vasat bile olamamış ve olamayacak oyunlardır. Bir insan hiç oyunlardan nefret eder mi? Ediyor işte. :)

Not; "Medal of Honor" markası, "Warfighter" oyununun hikaye içeriğinde bulundurduğu bir takım olaylardan dolayı davalık olmuştu. Eğer ilgini çekerse oynayabilirsin fakat pek zevkli olduğunu söyleyemem.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı