PC için joystick önerisi

Biraz bütçeni aşabilir ama gerçekten kaliteli(fiyatına göre) bir gamepad istiyorsan F310 öneririm. Kendim de kullanıyorum memnunum. Aklına takılan soru varsa cevaplarım.
F310 kullanıyorum, oldukça memnunum kablosuz olsun demen ve bütçe belirtmemenden dolayı 710 ve Xbox önerdim. Paran yetiyorsa F310 al yetmiyorsa biriktir F310 al derim. Fiyatının hakkını veriyor.
Hiç r1 l1 tuşun bozulmadı mı emin misin?

Analoglu Kontorlandı 25 tl ye almıştım 2 yıl kullandım şuan bazı tuşları tam basmıyor sanırım tuş ömrü 2 yıl ama kabloları çok sağlam ve uzun.

70 liraya iyi denilecek, kutulu bir gamepad pek mümkün değil malesef.
Şu sıralar ikinci el piyasasıyla oldukça haşır neşir olduğum için bir öneride bulunmak istiyorum.

F710 ikinci elde oldukça sık rastladığım bir ürün. Ve biraz araştırmayla 70 lira civarı bir fiyata temiz bir ürün bulmak pek zor değil.
Xbox 360'ın kablolu olanı yine bu civarda bulunuyor ama çok nadir birileri satılığa çıkarıyor. Ve acayip derecede fazla yan sanayisi var.
Bu durumda F710 daha iyi bir seçenek kesinlikle.
Tabii ikinci el almam diyorsanız yine siz bilirsiniz.

Analoglu Kontorlandı 25 tl ye almıştım 2 yıl kullandım şuan bazı tuşları tam basmıyor sanırım tuş ömrü 2 yıl ama kabloları çok sağlam ve uzun.
cihazı açtım ve anakarttaki tuş yerleri kararmıştı silgi ile sildim ve tüm tuşlar ilk günki gibi çalışıyor. Kontorland 25 tl ye analoglu alınabilecek en iyi gamepad. 2 tane almıştım ikisi de sağlam bozulursa yine ondan alıcam

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı