PC için kablolu gamepad önerisi

sametege1905

Centipat
Daha fazla  
Elimde DualShock 3 var fakat nereden baksanız 8 yıldır bende pes, FIFA tarzı oyunlar oynuyorum. Oynarken eğer analogu bırakırsam kendi kendine sola doğru gidiyor oyuncular. Bu yüzden yeni bir gamepad alacağım, bütçem çok yok.
Ucuza şöyle bir gamepad buldum alınır mı?
(PC için kullanacağım kablosuz önermeyin)

DualShock 3'e alıştıysan Xbox 360 kolu garip gelebilir. Alıcaksan Logitech F710 ya da F310 al. Kablosuz ama USB'si var rahat oynarsın. Bütçen yetmiyorsa yan sanayi DualShock 3 alabilirsin.

Kablosuz kısmını anlamadım, PC'de bluetooth yok mu? Ya da USB'li gamepad alabilirsin.

Elimde DualShock 3 var fakat nereden baksanız 8 yıldır bende pes, FIFA tarzı oyunlar oynuyorum. Oynarken eğer analogu bırakırsam kendi kendine sola doğru gidiyor oyuncular. Bu yüzden yeni bir gamepad alacağım, bütçem çok yok.
Dualshock 3 ü bilgisayara nasıl bağladın ?

Dualshock 3 ü bilgisayara nasıl bağladın ?
SCP ile bağlanıyor.
2.ele yönelebilirsen 8bitdo'nun ultimate Wired gamepadi var.
Ayrıca bu bütçede replikadan bolu yok.

SCP ile bağlanıyor.

2.ele yönelebilirsen 8bitdo'nun ultimate Wired gamepadi var.
Ayrıca bu bütçede replikadan bolu yok.
F310 Nasıl? 2. El 400 liraya alınır mı? Cihaz sorunsuz satıcının dediğine gore çiziği bile yokmuş ve analog testi sonucu sol analog 4.1 sağ analog 5.9

scp eskide kalmadımı yada benmi beceremedim
Kanka ben de scpyle becerememiştim reklam gibi olmasın ama ytde bynorate (yanlış hatırlamıyorsam) diye bir kanal vardi onun yaptıklarını yaparsan çok rahat halledersin.

F310 nasıl? 2. el 400 liraya alınır mı? Cihaz sorunsuz satıcının dediğine gore çiziği bile yokmuş ve analog testi sonucu sol analog 4.1 sağ analog 5.9

İkinci el al gitsin hocam pek bir problemleri olmuyor sadece R1 ve L1 tuşları çok sert onun dışı soldaki yön tuşları ise bir garip hepsi beraber oynuyor ben geçen sene 200TL'ye almıştım temizdi ama zamanla vs çizildi ama uyumluluk problemi hiçbir zaman olmadı sadece konforlu değil ama bu fiyata da zor arada bir oynarım diyorsanız alabilirsiniz F710a ekstra para vermeye değmez aynı şeyin laciverti kablosuz hali.

İkinci el al gitsin hocam pek bir problemleri olmuyor sadece R1 ve L1 tuşları çok sert onun dışı soldaki yön tuşları ise bir garip hepsi beraber oynuyor ben geçen sene 200TL'ye almıştım temizdi ama zamanla vs çizildi ama uyumluluk problemi hiçbir zaman olmadı sadece konforlu değil ama bu fiyata da zor arada bir oynarım diyorsanız alabilirsiniz F710a ekstra para vermeye değmez aynı şeyin laciverti kablosuz hali.
Zaten Pc'de bluetooth yok F710 alsam kullanamam.

Zaten Pc'de bluetooth yok F710 alsam kullanamam.
Bluetouth değil içinden usb çıkıyor ofis mouse tarzı gibi onu takıyorsun direk tanıyor bir tane bluetouth cihazı alın eğerki ondan endişe ediyorsanız 100tllik bir şey aldım hala kullanıyorum kulaklığı çok iyi oluyor 3 oda yandan bile bağlantı kesilmiyor.

Bence DS3'ü tamir ettirmek daha mantıklı.
Şu anda alacağın herhangi bir gamepadin sana maximum ömrü 6 ay olur.
DS3 tamiri tutsa tutsa 250 lira tutar.
Kendim yaklaşık 11 senedir kullanıyorum DS3'ü.
Evde kendim tamir ediyorum ve deadzone sadece 7.5.

Yeni konular

Geri
Yukarı