PC için Kablosuz Oyun Kolu Önerisi

Fatiko5234

Hectopat
Yer
Sancaktepe
Merhaba arkadaşlar. 100 lira gibi bir bütçem var. Kablosuz bir kol almak istiyorum. Xbox kolunun düzeni olmayacak. Şu ana kadar bulduğum en iyi kol Kontorland PS-3022. Sizin önerileriniz, düşünceleriniz nelerdir?
Şimdiden bütün yorumlarınız için teşekkür ederim.
Not: Acemiyim öyle Logitech gibi markalara gerek yok😊

Son düzenleyen: Moderatör:
Acemiysen kablolu Hadron tavsiye ederim. Zevkini al, parçalanana kadar kullan. Bence hevesin geçer koyarsın kenara. Giden 20 lira olur. Ha baktın hevesin devam ediyo, daha da profesyonelleştin o zaman bütçeyi artırırsın.

Acemiysen kablolu Hadron tavsiye ederim. Zevkini al, parçalanana kadar kullan. Bence hevesin geçer koyarsın kenara. Giden 20 lira olur. Ha baktın hevesin devam ediyo, daha da profesyonelleştin o zaman bütçeyi artırırsın.
Önerdiğin bir modeli var mı peki? Ben bunu kullandım ya da kullananı gördüm, memnundum ya da memnundu diyebileceğin?

Önerdiğin bir modeli var mı peki? Ben bunu kullandım ya da kullananı gördüm, memnundum ya da memnundu diyebileceğin?
Hadron HD302. Kullandım. Birebir Dualshock 3 diyebilirim. Kullanımı kolay, latency çok düşük. ayrıca tuşların üzerinde saçma sapan 1-2-3-4 falan yazmıyor. Bildiğin PS3 kolu. başlangıç için ideal diyebilirim. Zamanında NBA 2K16 oynamak için almıştım. Çok da memnundum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı