PC için liste

Bütçe
50000
Hocam ne amaçla kullanicaksiniz , mesela sadece ağır yük olarak Oyun oynayacagim diyorsanız iyi sistemler öneririz , bütçeniz iyi çünkü , parçaları dengeli bir sekilde bir araya getirmek önemli bu noktada.
Amacım dark souls serisini iyi fps ile bitirebilmek bilgisayarı oyun için kullanacağım

İşlemci ile anakart uyumsuz bu bütçeye çok daha iyisi toplanır.

Hocam daha sonra farkına vardım nasıl bir anakart önerirsiniz?

İşlemci ile anakart uyumsuz bu bütçeye çok daha iyisi toplanır.

Bu biraz fazla daha ucuzu bulabilirsiniz ama kalitelidir.

Liste fotoğrafını atıyorum başka ekleyebileceğim veya çıkarabileceğim maddeler var mı?

Eki Görüntüle 2166191

fotoğraf kalitesi için özür telefon kötü durumda

Hocam anakart ile işlemciniz uyumsuz. AMD işlemci kullanmanız gerek. Önerim Ryzen 5 5600 veya 5600X modelidir. Fazlası ile yeter. Darboğaz yapmaz. Ya da isterseniz Ryzen 7 serisine bakabilirsiniz. Bütçeye göre değişir.

Hocam benim size attığım sistem çok daha performanslı ve daha uygun neden onu almak yerine kendiniz daha fazla para verip az performans alıp sistem toplamaya uğraşıyorsunuz?

Bu sistemi toplamaya çalışmıyorum sizin önerdiğiniz sistem şu an aklımda bulunuyor sadece arkadaş yanlış önerdi de ondan yazıyorum.

Hocam anakart ile işlemciniz uyumsuz. AMD işlemci kullanmanız gerek. Önerim Ryzen 5 5600 veya 5600X modelidir. Fazlası ile yeter. Darboğaz yapmaz. Ya da isterseniz Ryzen 7 serisine bakabilirsiniz. Bütçeye göre değişir.

AMD işlemcilerine sıcak yaklaşamıyorum şu ana kadar hep Intel işlemciler kullandım AMD işlemcilerin performans ve kullanım koşullarından dolayı almayı düşünmüyorum (yani anakartı değiştiriceğim)

Geri
Yukarı