PC için Logitech G29 mu, Logitech G920 mi?

Alsam mı diye bende düşünüyorum fiyatı eskiden çok ucuzdu şimdi kazık yiyeceğim gibi hissediyorum. :/
Alma hocam, senin de dediğin gibi çok pahalı şu an. Bir direksiyon setine o kadar vermek için bu işin tutkunu olmanız lazım ki öyle olsa burada düşünmeden alıyor olurdunuz. Bende bir süre kullanıp sıkıldım ve 2. el olarak sattım.

Alma hocam, senin de dediğin gibi çok pahalı şu an. Bir direksiyon setine o kadar vermek için bu işin tutkunu olmanız lazım ki öyle olsa burada düşünmeden alıyor olurdunuz. Bende bir süre kullanıp sıkıldım ve 2. el olarak sattım.
Haklısınız bende almamaya karar verdim zaten.

Arkadaşlar merhaba , bende sizle aynı durumdayım malesef doları falan bi kenara bırakın vergiler de çok bindirildi. Alamıyoruz. Evde kaldığımız şu günlerde evde olan vaktimizi daha eğlenceli geçirelim derken yapamıyoruz. Bize evde kalın diyorlar birde. Bari bir güzellik yapın vergileri azaltında millet evde eğlenceli vakit geçirebilsin. Evde kalan insanlar teknolojik aletlere yöneliyor oyunlara yöneliyor. Bu korona olmasaydı g29 almayı bu kadar istemezdim. Şuan sahip olsaydım ilaç gibi gelirdi ama gel görünki ürün çıkalı yıllar olmuş ve ürünün fiyatı şaka gibi 5 yılda 5 kat artmış. Şu anlık almamak en mantıklısı. Bence bu ürün için 3000 ve üstü çok. Net olarak 1500 üstü çok fakat türkiyede yaşadığımız için 3000 altına bulunursa almak en mantıklısı. Türkiyede para değersiz, ürünler değerli!

şu an 5 6 binlira oldu adama bak 2 yıl önce 1900 tl ye almış bende almak istiyorum ama seneye artık belki fiyat azalır
Beyler azalır mı ne dersiniz direksiyonun fiyatı? Çok niyetine girdim ama 3.500 ₺ fiyat biçiliyor.
Haklısınız bende almamaya karar verdim zaten.
Bu konuya önceden ben de yazmıştım. Şu anda G29 sahibiyim ve hevesimi aldım. Hala arıyorsanız satabilirim. Instagram: sefamertcimen

Geri
Yukarı