PC için Logitech G29 mu, Logitech G920 mi?

@Asım Demir Turkcell'in Logitech G29 Driving Force Yarış Direksiyonu kampanyası oldukça avantajı sanırım şu an. 1.399TL Peşin fiyatına Logitech Shifter hediyeli. En mantıklı tercih bu olacak sanırım daha iyi bir fikrin var mı?
@Asım Demir Şu an almak üzereyim aklıma bir anda sürücü desteği takıldı. Öncelikle G29'da G920 gibi PC sürücüsü ile yönetilebiliyor mu? Sonuçta Playstation'a özel yaptık demişler ancak bunu kanıtlar bir bulgu yok ortada. Ürün piyasaya yaklaşık olarak ne kadar zaman önce çıktı? daha ne kadar yeni bir ürün gelmez ve bu ürüne sürücü desteği sağlanır sence?
fiyata bak shifterla beraber :( Bu seneki fiyatlara bak birde Allah sonumuzu hayır etsin

Almanyadan getirteceğim ben de 1000 lira falan ucuza geliyor yoksa şu ülkede herhangi elektronik bir şey alınmaz
Vallahi yazık günah shifter hediyeli birde suanda shifter 700tl yav kafayı yiyecem en sonunda.
Almanyadan getirteceğim ben de 1000 lira falan ucuza geliyor yoksa şu ülkede herhangi elektronik bir şey alınmaz
Akraba vasıtasıylamı reis şirket vs. mi?

şuanda 11k olması daha çok koyuyor
Seneye de başka bir arkadaş buraya 15k olması koyuyor yazacak, sonraki sene de 20k olması diye gidecek yeni sürüm çıkıp unutulana kadar.

Bu arada ürün aldım, kullandım, zevkimi aldım 2 katına geçen sene sattım. Fiyatların artması değil alım gücünün düşüyor olması kötü. Ben o ürünü aldığımda asgari ücretin 3'de 1'inden biraz fazla vermiştim. Şimdi asgari ücret kadar olmuş. Yakında 1 ay çalışmak da yetmeyecek gibi.

Seneye de başka bir arkadaş buraya 15k olması koyuyor yazacak, sonraki sene de 20k olması diye gidecek yeni sürüm çıkıp unutulana kadar.

Bu arada ürün aldım, kullandım, zevkimi aldım 2 katına geçen sene sattım. Fiyatların artması değil alım gücünün düşüyor olması kötü. Ben o ürünü aldığımda asgari ücretin 3'de 1'inden biraz fazla vermiştim. Şimdi asgari ücret kadar olmuş. Yakında 1 ay çalışmak da yetmeyecek gibi.
daha 1 ay olmadı 14k olması koyuyor.

Hortlatıyorum. Şu an da 14 bin lira vites ile beraber. Ben bu ürünü bu yaz almayı planlıyorum çalışıp, sizce alınır mı? Yaşım 15 o yüzden benim düşüncem ben bunu aldıktan sonra bir kenara atmam bayağı bir yıl kullanırım. Sizce alınır mı? Ayrıyeten bu fiyat işlerinden anlayan biri 2024 Ağustos gibi bunun fiyatının ne olacağını tahminen söylebilir mi acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı