PC için PlayStation kolu vs Xbox kolu

Kablosuz ve kaliteli bir kontrolcü olması.

Xbox ile arasında ne kadar kalite farkı vardır?

LOGITECH G F710 Çift TitreÅimli Geri Beslemeli Kablosuz Gamepad - Gri hocam bunu önereyim o zaman Pusat Clutch Titreşim Geri Bildirimli Çift Mod Kablosuz Gamepad Siyah Fiyatları ve Özellikleri Logitech'i bende kullanıyorum bayağı memmunum ama Logitech'e eski derseniz buna da bakabilirsiniz çakma PS4 kollarına bulaşmayın hiç.

Monster'ın gamepadine ölü nokta var falan diyorlar. Bir de benim PC Acer pek uyumlu olmaz Monster'la :)

Logitech eski olduğu için pek beğenmedim.

Hangi DualShock ve hangi Xbox kolu? Yinede DualShock'u tüm özellikleriyle kullanamazsınız Sony oyunları hariç. Ergonomisi DS'ların daha iyi lakin Xbox 9.nesil öneririm veya 8BitDo.

1700'e kadar çıkabileceğimi sanmıyorum en fazla 1200, 1300e çıkabilirim ve kablolu istemiyorum.

8 bitdoyu ilk defa duyuyorum pek bir bilgim yok. Xbox mı 8 bitdo mu almalıyım. Hangisi PC için daha kullanışlı olur?

Tabii ki 8BitDo.

LOGITECH G F710 Çift TitreÅimli Geri Beslemeli Kablosuz Gamepad - Gri hocam bunu önereyim o zaman Pusat Clutch Titreşim Geri Bildirimli Çift Mod Kablosuz Gamepad Siyah Fiyatları ve Özellikleri Logitech'i bende kullanıyorum bayağı memmunum ama Logitech'e eski derseniz buna da bakabilirsiniz çakma PS4 kollarına bulaşmayın hiç.

Şu çöpleri önermekten bıkmadınız hala. Al birini vur ötekine. Beş para etmez cihazlar.

Hocam 8BitDo'ya baktım ama her yerde 1800 liradan aşağı bulamadım. Attığınız siteyi ilk defa duyduğum için oradan almak istemiyorum.

Tek çare GXT 590 o zaman. 8BitDo Ultimate C Xbox 9.nesil dengi bir kontrolcü. Hemde Xbox sertifikalı. Attığım siteden alabilirsiniz ama yine de sizin kararınız.

Geri
Yukarı