PC için serbest sürüş araba oyunu önerisi

s4ykan

Femtopat
Daha fazla  
Ne zamandır serbest sürüş araba oyunu arıyorum ama bulamadım önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Assetto Corsa yükleyip trafic modu atın bitanede E60 M5 moduda attınız mı tamamdır. Forza falan arkadaşsız sıkıcı olur, paranıza yazık.

Konuya başka bir bakış açısı getirerek Mafia 3 diyorum. Açık dünya olduğu için istediğin arabayı alıp gezebilirsin. Semtlere göre arabaların kaliteleri de artıyor. Aynı şey GTA 5 için de geçerli onda da görevleri yapmayıp araba sürebilirsin.

Konuya başka bir bakış açısı getirerek Mafia 3 diyorum. Açık dünya olduğu için istediğin arabayı alıp gezebilirsin. Semtlere göre arabaların kaliteleri de artıyor. Aynı şey GTA 5 için de geçerli onda da görevleri yapmayıp araba sürebilirsin.
Hocam Mafia III serinin en kötü oyunu diye biliyorum. Sürüş mekanikleri için oynamaya değer mi?

Hocam Mafia III serinin en kötü oyunu diye biliyorum. Sürüş mekanikleri için oynamaya değer mi?
Hocam kim diyor serinin en kötü oyunu diye. Neresi kötü anlamadım. Ben daha yeni bilgisayar topladım ömrümde ilk kez :) Direkt onu yükledim bayağı hoşuma gitti. Sürüş keyfini ayrı bir sevdim arabanın türüne göre yol tutuş farklılıkları var. Yani her arabaya bindiğinde aynı şekilde kontrolü yok. Mesela spor arabaya binersen yol tutuşu daha oturaklı. Zevkler ve renkler tartışılmaz hocam kimisi sever kimisi sevmez. Eğer denemek istersen bir yükle derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı