PC için ses sistemi önerisi

ekndmn

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar PC için baslı ses sistemi düşünüyorum. Bütçe sınırı yok ama ortalama fiyatlarda (10-12 k vermem) işimi görecek kalitede ve sesi bası kuvvetli bir ses sistemi arıyorum. Müstakil evde yaşamadığım için abartıya kaçmakta gereksiz harcamaya sebep olacak. Daha önce hiç ses sistemi almadım. Önerilerinizi bekliyorum.

Basslı sistem komşuları kapınıza getirir. Duvar yalıtımlarınız kötüyse pek bulaşmayın. Siz içeride bass şiddetini hisetmezsiniz ama yan komşunun avizeleri sallanır.
Hocam yan komşum ile aramda 10 m blok duvar var alt komşum ile aramdada yalıtım var anca bağırış olduğunda uğultu şeklinde duyabiliyorum onlarda müziği tını şeklinde illa duyar. Yinede gündüz saati belli saatlerde müziği kökleyebilirim. Tabi insanlarada işgence etmeyecek biçimde

Hocam yan komşum ile aramda 10 m blok duvar var alt komşum ile aramdada yalıtım var anca bağırış olduğunda uğultu şeklinde duyabiliyorum onlarda müziği tını şeklinde illa duyar. Yinede gündüz saati belli saatlerde müziği kökleyebilirim. Tabi insanlarada işgence etmeyecek biçimde
Bütçe nedir?

Geri
Yukarı