PC için ücretsiz antivirüs önerisi

Windows Defender işini görür. Fazlasına gerek yok.
Yorumum çoğu kişiye komik geldi galiba tepkilere bakılırsa, siz Windows Defender'ı hala eski olan Windows Defender mı zannediyorsunuz? Windows Defender Windows 10 ile birlikte çok gelişti ve çoğu virüsü gayet iyi algılayabiliyor. Hem de ücretsiz ve stabil çalışıyor. Benim yorumuma gülüp adam ücretsiz antivirüs isteyince Malwarebytes yazanlara niye tepki yok?

Yorumum çoğu kişiye komik geldi galiba tepkilere bakılırsa, siz Windows Defender'ı hala eski olan Windows Defender mı zannediyorsunuz? Windows Defender Windows 10 ile birlikte çok gelişti ve çoğu virüsü gayet iyi algılayabiliyor. Hem de ücretsiz ve stabil çalışıyor. Benim yorumuma gülüp adam ücretsiz antivirüs isteyince Malwarebytes yazanlara niye tepki yok?

Ben virüs programına bile karşıyım kullanılmasının. Sistemi yormaktan başka bir işe yaramıyor sen boşver onları.

Oyunlar içim yama vs. indiriyorsa virüsü algılamıyor maalesef Defender. Ben geçenlerde Kaspersky kurmadan kullanmaya çalışayım dedim, virüs çıktı dosyada. Hiç uğraşılmaz Defender ile. Kaspersky kursun kafası rahat etsin. Zaten çok yormuyor sistemi.
Malwarebytes"a niçin üzgün attınız ? Kullanıyorum gayet memnunum. 600mb ram harcıyor ve hep açık tutan biri değilim sadece canım istediğimde tarama yapıyorum.
Malwarebytes bir antivirüs değil bir anti malware'dır.

Yeni konular

Geri
Yukarı