PC için ücretsiz video edit yazılımı

xJumper

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba,
PC için ücretsiz video editleme programı biliyor musunuz? Basic şeyler yapacağım kesmek, videoyu döndürmek, yazı ve müzik tarzında. Fligran koymadan çıkarabileceğim bir programa ihtiyacım var. Yanıtlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ayrıca bağlantıdaki site de basit işlemler için iş görür.

Merhaba,
PC için ücretsiz video editleme programı biliyor musunuz? Basic şeyler yapacağım kesmek, videoyu döndürmek, yazı ve müzik tarzında. Fligran koymadan çıkarabileceğim bir programa ihtiyacım var. Yanıtlarınızı bekliyorum.
Bende tam aynı şeyi arıyorum. After Effects var fakat biraz tuzlu

Ücretsiz ve basit olması sebebiyle CapCut kullanmanızı öneririm hocam. Adobe Premiere Pro, After Effects ve DaVinci Resolve falan da kullanabilirsiniz fakat istediğiniz videoları çıkarmanız için belirli bir tecrübeye erişmiş olmanız gerekiyor.

Windows'ta Clipchamp var, biraz basit işler için. Bide CapCut öneririm.

DaVinci Resolve, alışınca kolay geliyor.

Garip gelebilir ama Adobe creavity clubun deneme sürümünde içinde para olmayan bir kredi kartı ile alırsan bir süre sonra kartından para çekmeye çalışıyor fakat yapamıyor ve garip bir şekilde creativity club sende kalmaya devam ediyor

Yeni konular

Geri
Yukarı