PC için uygun gamepad tavsiyesi

DarkLightning

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Amasya
Daha fazla  
Meslek
Kida Teknoloji - Yazılım Geliştirme
Windows 10 sistemimdeki oyunları gamepad ile oynamayı düşünüyorum. Daha yeni bir sistem topladım ve gerçektende çok düşük bir bütçem var.:cry: Ama eğer memnun kalırsam, en azından klavyeden daha zevkli olursa daha iyi birşey almayı düşünüyorum. Bir arkadaşım bu gamepad'i tavsiye etti. Sizler ne düşünüyorsunuz? Birde, acaba bu gamepad'le PC'deki her oyunu oynayabilirmiyim? Yoksa desteği olan belli oyunlarmı var?

Windows 10 sistemimdeki oyunları gamepad ile oynamayı düşünüyorum. Daha yeni bir sistem topladım ve gerçektende çok düşük bir bütçem var.:cry: Ama eğer memnun kalırsam, en azından klavyeden daha zevkli olursa daha iyi birşey almayı düşünüyorum. Bir arkadaşım bu gamepad'i tavsiye etti. Sizler ne düşünüyorsunuz? Birde, acaba bu gamepad'le PC'deki her oyunu oynayabilirmiyim? Yoksa desteği olan belli oyunlarmı var?

Size Microsoft Xbox 360 PC uyumlu kablosuz kolu öneririm bütün oyunları otomatik algılar sadece tak çalıştır bende iki adet mevcut ve yaklaşık iki yıldır iki sinide kullanmaktayım iki tane almamın sebebi FİFA 16 futbol tarzı oyunları iki kişi oynamak ve ekranın başında oynamama gerek kalmıyor dilediğim uzaklıkta ve istediğim yerden oynayabiliyorum oynadığım oyunlar PROJECTS CARS,GTA5,FİFA16,

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı