PC için Xbox 9. nesil gamepad önerisi

Wireless adaptörü ayrı alınca 1000 TL. O açıdan Amazon'daki avantajlı gibi ama benim merak ettiğim Xbox'ın kendi adaptörü ile 200 TL'lik Bluetooth 5.0 adaptörü arasında fark var mı?
Xbox'ın kendi adaptörüyle 8 tane controller bağlayabiliyorsun diye biliyorum. Ayrıca gecikme, kopma vs. gibi sorunlar daha az.

Sağ olun hocam peki gelen ürünü Türkiye'de garantiye gönderebiliyor muyuz yoksa garantisi yokmuş gibi mi oluyor yurt dışı olduğu için.

Onu ben de bilmiyorum. Microsoft hesabına tanımlayınca garantisi gözüküyor ama Türkiye'deki distribütöre gönderemiyoruz sanırım.

Onu ben de bilmiyorum. Microsoft hesabına tanımlayınca garantisi gözüküyor ama Türkiye'deki distribütöre gönderemiyoruz sanırım.

Hocam başka bir konuda gördüm de cihazı Microsoft'un sitesinden kaydedince garantili olarak gözüküyormuş ve Microsoft'un da global garantisi olduğundan sıkıntı olursa cihazı Microsoft Türkiye'ye gönderebiliyormuşuz doğru mu acaba?

Hocam başka bir konuda gördüm de cihazı Microsoft'un sitesinden kaydedince garantili olarak gözüküyormuş ve Microsoft'un da global garantisi olduğundan sıkıntı olursa cihazı Microsoft Türkiye'ye gönderebiliyormuşuz doğru mu acaba?
Hocam şimdi Xbox'ı Microsoft Hesabıma kaydedip Garanti Belgesini indirdim de; "This Warranty is valid only in the United States and Canada. " şeklinde bir ibare var. Sanıyorum ki Türkiye'deki Garantiye gönderemiyoruz cihazı.

Hocam şimdi Xbox'ı Microsoft Hesabıma kaydedip Garanti Belgesini indirdim de; "This Warranty is valid only in the United States and Canada. " şeklinde bir ibare var. Sanıyorum ki Türkiye'deki Garantiye gönderemiyoruz cihazı.
Microsoft Hesabından 'Cihazınız için hizmet alma' kısmını biraz inceledim de sanıyorum ki Türkiye'de de Garanti Kapsamında cihaz.

Dosya Ekleri

• Microsoft Limited Hardware Warranty-North America.pdf
    202,2 KB · Görüntüleme: 12
Son düzenleme:
Hocam şimdi Xbox'ı Microsoft hesabıma kaydedip garanti belgesini indirdim de; "this warranty is valid only in the united states and canada. " şeklinde bir ibare var. Sanıyorum ki Türkiye'deki garantiye gönderemiyoruz cihazı.

Microsoft hesabından 'cihazınız için hizmet alma' kısmını biraz inceledim de sanıyorum ki Türkiye'de de garanti kapsamında cihaz.

Hocam garantiden emin olmak için Microsoft'u aradım ancak TR'den veya yurt dışından olması fark etmez garanti süresi 90 gündür cevabını aldım. Sizinkinin garantisi Microsoft'a kaydedince ne kadar süre gözüküyor?

Hocam garantiden emin olmak için Microsoft'u aradım ancak TR'den veya yurt dışından olması fark etmez garanti süresi 90 gündür cevabını aldım. Sizinkinin garantisi Microsoft'a kaydedince ne kadar süre gözüküyor?
2 sene gözüküyor. 2025'e kadar.

Geri
Yukarı