PC için Xbox kontrolcüsü öneriyor musunuz?

Bilgisayar için en iyisi Xbox One S tabi ki, fakat benim gibi alışık değilsen online oyunlarda zorluk çekebiliyorsun. Özellikle BF1 ve SW:BF2 gibi FPS oyunlarında. Ama Shadow of War gibi oyunlarda tadından yenmiyor. Ben aldığımda 210-220₺ arasında almıştım. Alacaksan biraz daha belle fiyatların düşmesini.

FPS tarzı oyunları kol ile oynamam mümkün değil sanırım. Özellikle GTA ya. O oyunu klavye, mouse olmadan düşünemiyorum. Ama Witcher, Tomb Raider akar diye düşünüyorum. Özellikle WWE 2K serisi için alıyorum.

Eğer kablolu sıkıntı olmaz diyorsan Xbox 360 kolu var Windows için onu almanı tavsiye ederim orjinal olanını al ama dikkat et. Ben 90 liraya almıştım uzun süredir kullanıyorum çok memnunum kablosuda gayet yeterli uzunlukta.

Bütün Xbox ve PS gamepadlerini kullandım tartışmasız bütün Xbox gamepadleri PC'de kullanılır. En iyisi bence Xbox360 ama One gamepadini de kullanabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı