PC için Xbox One Gamepad

beruxen

Kilopat
Daha fazla  
Yorumlarda kulaklik girisi yok demisler. Kulaklik girisi olmayanlarda Bluetooth destegi de yok. Belki bundan dolayi ucuza satiyordur diye düsünüyorum, fakat yorumlara bakinca pek de emin olamadim.

Alternatif olarak su mevcut: Pusat Pro Gaming Wireless Gamepad | Monster Notebook

Kulaklık benim için şart değil ama Bluetooth yoksa sanırım PC'ye bağlanmaz. Monster Pusat hakkında çok karışık yorumlar var. Ama pek alternatifim de yok galiba.
Bu Xbox kolu hissi veriyor.

Hocam asıl amacım Dark Souls tarzı oyunlar. Logitech olması en azından arkasında duracak bir firma imajı veriyor. Fiyatı da güzel bence. Bunu alabilirim.

Bu Xbox kolu hissi veriyor.

Xbox hissi verdigini hic sanmiyorum, zira ergonomik acidan hicbir kol Xbox'in yanina yaklasamaz. Ne kadar kalitelidir bilemem, cünkü bizzat kullanmadim. F710 ise F310'un neredeyse birebir aynisi. Sadece kablosuz ve titresimli, geri kalaninda fazla bir fark yok.

F710 da düsünülebilir. Eger illa Xbox kolu olacaksa Pusat alinabilir.

Xbox hissi verdigini hiç sanmiyorum, zira ergonomik acidan hiçbir kol Xbox'in yanina yaklasamaz. Ne kadar kalitelidir bilemem, cünkü bizzat kullanmadim. F710 ise F310'un neredeyse birebir aynisi. Sadece kablosuz ve titresimli, geri kalaninda fazla bir fark yok.

F710'da düsünülebilir. Eger illa Xbox kolu olacaksa Pusat alinabilir.

Öyle değil, ok tuşlarının şeklinden.

Hocam DualShock 4 V2 alınır mı sizce? Bilgisayarla uyumluluğu nasıldır? 500-600 TL vermek istemiyorum ama anladığım kadarıyla diğerleri de beni üzebilir.

Hocam DualShock 4 V2 alınır mı sizce? Bilgisayarla uyumluluğu nasıldır? 500-600 TL vermek istemiyorum ama anladığım kadarıyla diğerleri de beni üzebilir.

En fazla bu var.

Yeni konular

Geri
Yukarı