PC için Xbox One kolu almaya değer mi?

Micro USB ile, yani şarj kablosuyla kullanabilirsiniz. Bilgisayarınızda Windows 10 kurulu ise ve Bluetooth desteği varsa direkt Bluetooth ile eşleştirip kullanabilirsiniz.

Onun haricinde kablosuz kullanmak istiyorsanız USB dongle (alıcı) kullanmanız gerekiyor.
Teşekkür ederim kablolu kullanacagim.alacağım inşallah bir tane.ben daha önce f310 ve dualshock 4 kullandım. Hiç Xbox kontrolcüsü kullanmadim.Aralarındaki farkı tecrübe edince tekrar buraya yazarım hoşçakalın
Şimdi araştırdım da bu one s modelleri pilli iyiymiş ve kutunun içinden sadece pil çıkıyormuş micro USB kablosu çıkmıyormuş acabaherhangi bir micro USB kablosu oluyor mu buna telefonları şarj ettiğimiz yoksa ayrı mı almak lazım
Arkadaşlar letgodan 200 liraya az kullanılmış bir one s kolu aldım.1 haftadır kullaniyorum.kaliteli hissiyatı var.hassasiyetide beğendim fakat,youtubede izlediğim videolarda oyuncular bütün yardımlar kapalıyken bile bu kolla çok iyi frenleme yapıp çok iyi viraj aliyolar.acaba gelişmiş ayarları nasıl ayarlamam lazım videolar İngilizce pek bişey anlamadım

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı