PC için Xbox One Series X Controller tavsiyesi

80 dolar civarına geliyor bu şekilde. Peki Japonya'dan getirdiğimizde garanti konusunda uluslararası garantisi var mı?
Hocam bilmiyorum ancak Türkiye'de 600-700 TL arasında iken bu kadar uğraşa bence değmez. 80 dolar yaklaşık 600 TL zaten. Hem elden teslim alırsınız hem de garanti vs. konusunda kafanız rahat olur.

80 dolar civarına geliyor bu şekilde. Peki Japonya'dan getirdiğimizde garanti konusunda uluslararası garantisi var mı?
Garanti konusunda pek bir bilgim yok araştırma da yapmadım yurtdışından garantim olmadığı düşüncesiyle almıştım.

Yani aslında 250 300 TL harcamak isterim ama madem dedim bu kadar pahalı ve yurtdışından gelecek Xbox alayım dedim yani bütçe değişken. Gerçekten aklımı çelebilecek iyi bir öneri çıkarsa ona da açığım.

Yani aslında 250 300 TL harcamak isterim ama madem dedim bu kadar pahalı ve yurtdışından gelecek Xbox alayım dedim yani bütçe değişken. Gerçekten aklımı çelebilecek iyi bir öneri çıkarsa ona da açığım.
Hocam net karar önemli. Yani 80 dolar ve 250-300 TL arası 2 kat fark var.

Fark etmez diyorum öneri istiyorum :) 250 300 TL arası sağlam bir öneriniz olursa o tarafa kayarız sıkıntı yok.
Keyfiniz bilir. Logitech F710 ve F310'a bir bakın. F710 için bağlantı sorunları var deniyor ama araştırın. Ek olarak Monster Pusat da bu fiyat aralığında. 600-700 için de XBOX Controller ya da 550 civarına DS4 var. Yine 800 civarı DS5 var ama titreşim özellikleri PS5 gibi olmadığı sürece kozmetik fark dışında alınabilir değil.

Keyfiniz bilir. Logitech F710 ve F310'a bir bakın. F710 için bağlantı sorunları var deniyor ama araştırın. Ek olarak Monster Pusat da bu fiyat aralığında. 600-700 için de Xbox Controller ya da 550 civarına DS4 var. Yine 800 civarı DS5 var ama titreşim özellikleri PS5 gibi olmadığı sürece kozmetik fark dışında alınabilir değil.

Logitech F710 kullanıyorum. Daha doğrusu hala duruyor ama bozuldu artık 3. senesinde. Bağlantı sorunlarını evet çok yaşadım ve kullanırken yarım saat sonra falan ellerimi ağrıtmaya başlıyordu. Monster Pusat'a baktım videolarını izlediğim kadarıyla tuşları ve malzemesi çok kalitesiz geldi ama bilemiyorum elime alıp inceleme fırsatım olmadı hiç.

Geri
Yukarı