Xbox Series Controller yanında PC için ne alınmalı?

ftlX0

Kilopat
Selamünaleyküm. Eğer iyi bir fiyata düşerse Xbox Series Controller almayı düşünüyorum. Bunun yanında başka işte şarj edilebilir pillerdir, PC'ye bağlamak için Bluetooth bir aparattır falan. Yanında neler almam gerektiği hakkında bilgi verirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Selamünaleyküm. Eğer iyi bir fiyata düşerse Xbox Series Controller almayı düşünüyorum. Bunun yanında başka işte şarj edilebilir pillerdir, PC'ye bağlamak için Bluetooth bir aparattır falan. Yanında neler almam gerektiği hakkında bilgi verirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
2x2 Duracell yeniden doldurulabillir pil kesinlikle tavsiyemdir ve yanında pil şarj adaptörünü'de alın.
4 Pil + Adaptör 120TL çok iyi bir fiyat ben 300TL ye almıştım. Bluetooth aparatı için ise;

Xbox kontrolcülerin ekstra satılan ve şarj edilebilen bir bataryası vardır.
Ayrıca eğer paran varsa ve bulabilirsen Xbox kontrolcülerinin ayrı satılan wireless alıcıları vardır.

Xbox kontrolcülerin ekstra satılan ve şarj edilebilen bir bataryası vardır.
Ayrıca eğer paran varsa ve bulabilirsen Xbox kontrolcülerinin ayrı satılan Wireless alıcıları vardır.

2x2 Duracell yeniden doldurulabillir pil kesinlikle tavsiyemdir ve yanında pil şarj adaptörünü'de alın.
4 Pil + Adaptör 120TL çok iyi bir fiyat ben 300TL'ye almıştım. Bluetooth aparatı için ise;

Sağ olun. Aklımda bulunsun.

Sağ olun. Aklımda bulunsun.

Bahsettiğim batarya bu, bunu alırsanız pile gerek kalmaz ve istediğiniz zaman şarj edebilirsiniz.

Bu da bahsettiğim alıcı.

Geri
Yukarı