Xbox One S Controller için Bluetooth dongle tavsiyesi

Hocam ben Ugreen markasının beyaz renkli olanını aldım gayet memnunum. Sizde yeni bir tane almayı düşünüyorsanız öneririm lakin diğerlerine göre biraz pahalı.
396740

Bahsettiğiniz ürün bu mu oluyor? Aynısından almak istiyorum.

Evet toplama,
GTA 5, car mechanic similator, the crew, ESO, the forest, remember me, witcher bunlarla beraber controller companion yazılımı ile beraber mouse ve klavye gibi işlevleri uzaktan yapabiliyorum yataktan kontrol etmek gibi.
Kesinlikle tavsiye etme ya da etmem durumum yok ihtiyaçlarına göre, 3rd person oyunlarda güzel oluyor, uçak araba kullanırken mesela ama silah kullanması işkence.
kontrolcü olarak yeni alacaksan Xbox one controller almanı tavsiye ederim kesinlikle aksini düşünme
dilersen sebeplerini de sayarım.

Evet toplama,
GTA 5, car mechanic similator, the crew, ESO, the forest, remember me, witcher bunlarla beraber controller companion yazılımı ile beraber mouse ve klavye gibi işlevleri uzaktan yapabiliyorum yataktan kontrol etmek gibi.
Kesinlikle tavsiye etme ya da etmem durumum yok ihtiyaçlarına göre, 3rd person oyunlarda güzel oluyor, uçak araba kullanırken mesela ama silah kullanması işkence.
kontrolcü olarak yeni alacaksan Xbox one controller almanı tavsiye ederim kesinlikle aksini düşünme
dilersen sebeplerini de sayarım.
Fifa 19 oynamak için controller alacağım. Ve hani ekstradan belki steep, Rocket league falan oynarken BELKI kullanırım. Aslında bende Xbox One S controllerı almayı düşünüyorum ama şimdi olurda sıkılırım kullanmam diye o kadar para vermek istemiyorum. En başta Logitech F710 düşündüm hiç değilse idaretenllik güzel kullanılabilir diye. Sebep saymanızada hayır demem yani hocam.

Hocam sizde bi bakabilir misiniz @Dragneel.99
Hocam bilgisayar için alınabilecek en iyi kontrolcü diyebilirim. Bu kol ile Assassins Creed 2/Brotherhood, Forza Horizon 4, Witcher 3, Tomb Rider, Steep, Rocket League ve Bioschock Infinite oynadım. Özellikle Forza Horizon 4'de tetiklerdeki titreşimler oyuna ekstra bir gerçekçilik katıyor. Biraz tuzlu fakat kesinlikle değer.

Fifa 19 oynamak için controller alacağım. Ve hani ekstradan belki steep, Rocket league falan oynarken BELKI kullanırım. Aslında bende Xbox One S controllerı almayı düşünüyorum ama şimdi olurda sıkılırım kullanmam diye o kadar para vermek istemiyorum. En başta Logitech F710 düşündüm hiç değilse idaretenllik güzel kullanılabilir diye. Sebep saymanızada hayır demem yani hocam.
Öncelikle Xbox controlcüsünün bir avantajlarından birisi microsoft firmasının ürünü olduğundan uyumluluk en üst sırada, kaldı ki diğer tüm kontrolcüler Xbox controller alt yapısını kullanıyor (A,B,X,Y tuşları gibi) kullanımı çok rahat, gayet kaliteli bir kontrolcü şahsen. Bunun bir üstü benim gözümde Steam controller lakin onun fiyatı 3 kat fazla. Ucuza kaçıp xbox 360 controlcüsü alma 150 tl ama bluetooth desteği yok (ayrıca adaptör almak ZORUNDASIN) ve pil yuvasında bir temassızlık oluyor zamanla pilleri görmüyor çözümü ise çok saçma kağıt sıkıştıyorsun :D ama bu da giderek daha da kötü hale getiriyor durumu ama 4 yıl kullandım yani bozuk pil kullandığım için devreler yandı bozuldu o yüzden sıfır piller al.

Pilleri ne sıklıkta değiştirme ihtiyacı duyuyorsunuz? Bluetooth sürekli aktif ve titreşimli olunca pek dayanmaz gibime geliyor. @Dragneel.99

Bende almanın arefesindeyim alırken bataryasını da alsam mı diye kararsızım. Zamanında 50₺ aldığım Logitech F310 var bununla haftada 35 saat oyun oynadığım oluyor, artık miadını doldurmak üzere.

Pilleri ne sıklıkta değiştirme ihtiyacı duyuyorsunuz? Bluetooth sürekli aktif ve titreşimli olunca pek dayanmaz gibime geliyor. @Dragneel.99

Bende almanın arefesindeyim alırken bataryasını da alsam mı diye kararsızım. Zamanında 50₺ aldığım Logitech F310 var bununla haftada 35 saat oyun oynadığım oluyor, artık miadını doldurmak üzere.
Dilersen kablolu da kullanabilirsin pilden yemiyor o zaman. Ne kadar süre dayandığından emin değilim baya gidiyor aslında kolay kolay bitmiyor ve şarjı azalırsa titreşim özelliğini kapatıyor uzun süre dayanması için.

Geri
Yukarı