Çözüldü PC ilk basışta açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

QNUR7

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayar ilk basışta açılmıyor sonra reset tuşuna basıyorum öyle açılıyor sorun acaba ne bulamadım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hızlı başlat özelliğini devre dışı bırakın. Ardından BIOS sıfırlama yapıp tekrar deneyin.
@QNUR7 Denetim Masası > güç > sol üstte güç düğmesi ayarı > hızlı başlat > tikini kaldır > uygula

Bende de aynı sorun 1-2 gün önce başladı benim bilgisayar laptop ve bu sorun oluyor. Bilgiayarı yeniden başlatırken ya da açarken ilk yapışımda olmuyor sonra bidahagüç düğmesine basıp kapatıyorum sonrada bir daha açıyorum ve ancak o zaman açılıyor 4 GB RAM var işlemci Intel i5 ekran kartı AMD Radeon (TM) R5 M330
Anakart Hewlett Packard 80C2 sürüm 96.47 abi yaaa ben senin dediğin şeyi deniyorum olmuyor olmuyor derken şöyle Denetim Masası'na giriyorum donanım ve ses e basıyorum oradan güç seçeneklerine basıyorum sonra sol üst de güç düğmelerinin görevini belirle var bir de birkaç tane daha şey var ama senin dediklerin değil sonra ben güç düğmelerinin görevini belirleye basıyorum orada güç düğmesine basınca falan ne olduğunu seçiyom hepsi uyku da neyse aşağıda tiklenerek seçilen iki ayar var ama onlarda hızlı başlat yok uyku modunu aç var bir de kilitle diye bir şey var

Geri
Yukarı