PC interneti görmüyor

Grim Reaper

Hectopat
Yer
İzmir
Bunda 1 ay kadar önce çok saçma bir sorunla karşılaştım. İnternetim gece 6 da gitti ve tam 1 gün boyunca gelmedi. (daha doğrusu PC üzerinde interneti göremiyordum direk ama telefonda vb aygıtlarda internet vardı) bu hep böyle devam etti hala da ediyor gece 6'da gidiyor, erteesi günün gece 6'sında geliyor. Günleri de belli değil bazen 2 hafta PC de internet oluyor, bazen 3 gün art arda yapıyor sadece saat belli bböyle boş bir sorun yaşayan veya çözümünü bilen var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
1617488898971.png

Wifi simgesine sağ tıklayıp sorunları giderin.

Bir arkadaşımda aniden elektriklerin kesilmesi sonucu aynı problem yaşanmıştı. Her yolu denemişti ancak bir türlü halledememişti. Seninki hangi marka bilmiyorum ama yazılımsal veya sürücüyle alakalı olduğunu düşünmüştük. En sonunda çok popüler olduğu ve hakkında "off çok iyi yer abii" diye yorumlar olduğu için tka bilişim adlı yeri aradı. Derdini anlattı. Adamlar eve kadar geldi aldı cihazı. Birkaç güne dönüş yapıldı (tabii hasara göre değişir bu) bilgisayardaki problem ortadan kaldırıldığı gibi firma tarafından cihaza genel bir tarama yapılarak da PC'nin formu hakkında bilgi sahibi olmuş oldu. Ben bu tip küçük gözüken ama kabak tadı veren problemlerin YouTube'a çözüm videoları yazarak geçmediğini, geçse dahi geçici olduğunu ve her an yine patlayabildiğini düşünüyorum. Buranın en büyük artısı da o bence, çünkü kalıcı çözüm sunuyor. Üstelik ek olarak çözüm sağlayamadığı cihazlardan ücret de almıyor. Kısacası eğer çaresiz hissedersen kesinlikle tka servisini öneririm. Geçmiş olsun hocam

Ethernet kablosu ile dener misin?
wi fi kutusu uzak malesef mümkün değil
Bir arkadaşımda aniden elektriklerin kesilmesi sonucu aynı problem yaşanmıştı. Her yolu denemişti ancak bir türlü halledememişti. Seninki hangi marka bilmiyorum ama yazılımsal veya sürücüyle alakalı olduğunu düşünmüştük. En sonunda çok popüler olduğu ve hakkında "off çok iyi yer abii" diye yorumlar olduğu için tka bilişim adlı yeri aradı. Derdini anlattı. Adamlar eve kadar geldi aldı cihazı. Birkaç güne dönüş yapıldı (tabii hasara göre değişir bu) bilgisayardaki problem ortadan kaldırıldığı gibi firma tarafından cihaza genel bir tarama yapılarak da PC'nin formu hakkında bilgi sahibi olmuş oldu. Ben bu tip küçük gözüken ama kabak tadı veren problemlerin YouTube'a çözüm videoları yazarak geçmediğini, geçse dahi geçici olduğunu ve her an yine patlayabildiğini düşünüyorum. Buranın en büyük artısı da o bence, çünkü kalıcı çözüm sunuyor. Üstelik ek olarak çözüm sağlayamadığı cihazlardan ücret de almıyor. Kısacası eğer çaresiz hissedersen kesinlikle tka servisini öneririm. Geçmiş olsun hocam
valla iyi fikir aslında hergün
Wi fi kutusu uzak.Malesef mümkün değil
Sürücü ile ilgili bir sorun olabilir. Laptopunun modeli nedir?
Laptop değil kasalı pc ama sürücüyle alakalı olabilir.
Eki Görüntüle 956664
Wifi simgesine sağ tıklayıp sorunları giderin.
onu çok kez denedim malesef olmuyor

Şu an denedim ama güncel zaten tamamen.Üstelik dediğim gibi resmen zaman ayarlı bomba gibi gece 6 da gidiyor ertesi gün gece 6 da geliyor adaptör den kaynaklı bir sorun olsa böyle bişey olacağını pek düşünmüyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı