PC kapalıyken bozuldu

jerdemm

Hectopat
Yer
Bursa
Gece uyumadan önce kasanın arkasındaki güç tuşunuda kapattım sorunsuz bir şekilde çalışıyordu PC şimdi çalışmıyor ne olmuş olabilir sizce? Çok tuhaf kapalıyken nasıl bozuldu bu. Açma tuşuna basıyorum kasa açılmıyor.

TLP

Centipat
Yer
evet.
Gece uyumadan önce kasanın arkasındaki güç tuşunuda kapattım sorunsuz bir şekilde çalışıyordu PC şimdi çalışmıyor ne olmuş olabilir sizce? Çok tuhaf kapalıyken nasıl bozuldu bu. Açma tuşuna basıyorum kasa açılmıyor.

Tekrar PSU şalterini l'e getirdiniz mi?

KS
KS
jerdemm

jerdemm

Hectopat
Yer
Bursa
PSU şalterini denedim arkadaşlar o kadarda değil açılmıyordu kendi kendine düzeldi 10 dakika sonra ama 10 dakikalık sürede açılmıyordu neden böyle olmuş olabilir? Psu şalteri mause ışığından anlıyorum açık olup olmadığını :D

TLP

Centipat
Yer
evet.
PSU şalterini denedim arkadaşlar o kadar da değil açılmıyordu kendi kendine düzeldi 10 dakika sonra ama 10 dakikalık sürede açılmıyordu neden böyle olmuş olabilir? PSU şalteri mouse ışığından anlıyorum açık olup olmadığını :D

Prizle alakalı olabilir belki, ya da tozdan kaynaklı kısa süreli bir kısa devre olmuş olabilir.

Saint Lucia

Hectopat
Yer
İstanbul
PSU şalterini denedim arkadaşlar o kadar da değil açılmıyordu kendi kendine düzeldi 10 dakika sonra ama 10 dakikalık sürede açılmıyordu neden böyle olmuş olabilir? PSU şalteri mouse ışığından anlıyorum açık olup olmadığını :D

Bu sorunun üstüne gitmelisin. PSU sorunlu olabilir. Şebekenizde voltaj düşük gerilime sahipse de olur.

Yukarı