Çözüldü PC Kapalıyken mouse ve hoparlör ışıkları yanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

SlackerX

Hectopat
Yer
ANKARA
Daha fazla  
Meslek
Ekonomist
Anakartım ASUS B450M Dragon. İşletim sistemim Windows 10. Bu Windows üzerinden bir ayarı var mı BIOS üzerinden mi yapmam gerekiyor ve nasıl yapabilirim?

Çözüm
Nejdet Ustamız bu videoyu yeni gönderdi. Bakmanı öneririm.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Prizden çekersen USB takılı olsa bile ışık yanar mı? Yanmaz.

Crimson arkadaş PC hoparlör 5V dc ile çalişiyor yani anakartin USB portlarindan aliyor güc ü mouse klavyede ayni şekilde.
Cevaplar için teşekkür ederim. Sanırım anakartımda öyle bir özellik yok ben bulamadım çünkü. Videodaki BIOS'la aynı BIOS arayüzüne sahibim ama o seçenek yok sadece.

BIOS ekranindan fotoğraflar al at güncellemesi var mi onu da kontrol et yardimci olayim.

Bende de aynısı oluyor. Laptop prize takılıyken kapattığımda ve fişi çekmediğimde veya uyku moduna aldığımda farenin ışığı yanmaya devam ediyor. Fişi çekerseniz sorun çözülür.

Bende de aynısı oluyor. Laptop prize takılıyken kapattığımda ve fişi çekmediğimde veya uyku moduna aldığımda farenin ışığı yanmaya devam ediyor. Fişi çekerseniz sorun çözülür.

Bunu BIOS ayarlarinda degistirme şansin oluyor versiyona göre değişiklik gösterebilir tabii.

Geri
Yukarı