Pc Kapandi Bidaha Acilmadi

ersoz78

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaslar bastan soyliyim bozuk yazabilirim cunku telefondan yaziyorum.

Arkadaslar ben her zamanki gibi oyun oynuyordum. Oyun pcyi cok yoran bi oyun degildi zaten (Call of Duty: Black Ops 2 - Multiplayer) oyunu hi kasmadan ultra ayarlarda cok isinmadan oynardim. oyjnda bis bi mekanda depar atarken bi anda pc kapandi. Acilsin diye kasaya bastim fakat tik yok pcde. Hemen soktum ve icini inceledim ortalamanin biraz ustunde sicakti pc. Anakart ekran karti ramler islemci falan normaldi zaten sorunun guc kaynagindan oldugunu dusunuyordum. Guc kaybagida nerdeyse onlar kadar ama biraz fazla sicakti. Hemen sogumaya biraktim. Yarim saat sonra oda sicakligina dustu ve kasanin dugmesine bastim hala ayni. Hemen tanidik pcciyi aradim. Fisi cek 15 dk falan bekle olmazsa kasayi getir dedi. Son bi kez buraya yaziyim dedim. Yardimlarinizi bekliyorum....

Sistem ;
Ram = Vengeance 1600 mHz cl9 4x2 8 gb
Ekran Karti = nVidia GeForce GTX 650ti BOOST 2 GB
Islemci = AMD FX4100 soket 3.88 gHz
Guc kaynagi = 500 Watt

Güç kaynağı kalitesiz ise güç kaynağından olabilir. Güç kaynağının resmini at. Farklı güç kaynağı ile deneyebilirsen dene.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı