PC vs konsol ve PC

GaJente

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İ3 12100f - SAPPHIRE RX 6700 - GSKİLL 3200MHZ 16GB - KIOXIA EXCERİA G2 1TB - THERMALTAKE S200 TG 650W
Arkadaşlar bende konsol olarak Nintendo Wii var ve seneye kuzenim PlayStation 5 getirecek. Ben bilgisayar almak istiyorum ve 20k bütçem var fakat 20klık bir PC almak yerine Xbox Series S ve yanına standart bir PC almayı düşünüyorum. Sizce hangisi daha mantıklı?

Bana kalırsa Series S almak çok mantıksız. Cihaz şimdiden kötü. Düzgün bir sistem kurmak daha iyi.

Arkadaşlar bende konsol olarak Nintendo Wii var ve seneye kuzenim PlayStation 5 getirecek. Ben bilgisayar almak istiyorum ve 20k bütçem var fakat 20klık bir PC almak yerine Xbox Series S ve yanına standart bir PC almayı düşünüyorum. Sizce hangisi daha mantıklı?

PC al. Series S, daha şimdiden sorun çıkarmaya başladı(Baldur's Gate 3). Ayrıca PC varken Xbox biraz gereksiz kalıyor bana kalırsa.

Arkadaşlar galiba sadece PC alacağım fakat galiba bir yanlış anlaşılma olmuş eğer konsol alırsam yanına ryzen 5 5600g veya i3 12100 gibi bir şey alırım yani

Yeni konular

Geri
Yukarı