PC kapandı ve açılmadı

Samet Gündüz

Hectopat
Sıradan bir şekilde internette geziniyordum, birden bilgisayar kapandı elektirikler gitti sanmıştım ancak bilgisayarın kapandığını anlayınca şaşırdım, sonra Power tuşuna bastım ve müzik notasına benzer bir şekilde sesler çıktı ve on saniye sonra tekrardan otomatik hata vermeden kapandı. Yeni BIOS pil aldım taktım bir şey olmadı, macunu yenilemek istedim elim soğutucuya doğru değdi ve o kadar sıcaktı ki neredeyse parmağım yanıyordu, tutulmayacak derecedeydi.
Bir süre bekledim çıkardim soğutucuyu, sonrasında ise macunu yeniledim yanık kokusu vs yoktu, işlemcinin altına baktım normaldi. Soğutucu kadar şacak değildi işlemci, sonra her şeyi güzelce taktım ve Power tuşuna bastım, yine aynı hata. Yardımlarınızı bekliyorum.
Video'yu sabah yükleyeceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yani sadece yanma şeylerini yazmışsın buna bile şu yanmış diyemem. Ama PC'yi temizle sonra kasa'nın yan kapağı açık hem ekran hem kasanın içinin gözüktüğü bir video atarsan yardımcı olunacaktır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yardım edin lütfen.
Pek anlamıyorum üzgünüm videoyu arkadaşlarim YouTube'a attılar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı