PC kapandı ve açılmıyor

musa efe argın

Femtopat
Daha fazla  
RAM
8
SSD veya HDD modeli
bilmiyorum
Ekran kartı
intel ar graphiks
Anakart
bilmiyorum
İşlemci
intel i5 6. nesil
Merhaba. Benim bir laptopum vardı ve şarj ucunu kullandığım çoklayıcı ya taktım çoklayıcı da öyle bir yer vardı. Kablo çokluğundan kurtulmak için yaptım ve çoklayıcının USB ucunu PC'ye taktım ve kapandı şarj alıyor Power tuşuna basıyorum mavi ışık yanıyor açılmıyor arkadaş kısa devre diyor ve ben kendim bunu nasıl çözebilirim? Bilgisayarcıyla uğraşmak istemiyorum.

Muhtemelen arkadaşın doğru söylüyor kısa devre ihtimali çok yüksek.

Bilgisayarı kapatıp bataryasını ve USB'leri çıkartın ve Power tuşuna 100 saniye olacak şekilde 10 saniye içinizden sayıp basılı tutun çekin sonra bataryasını takıp dener misiniz?

Bilgisayarı kapatıp bataryasını ve USB'leri çıkartın ve Power tuşuna 100 saniye olacak şekilde 10 saniye içinizden sayıp basılı tutun çekin sonra bataryasını takıp dener misiniz?
reis pc laptop ve ofis bilgisayarı çıkarılabilir mi batarya ve bilgisayar cı anakartı yanmıştır dedi

evet baktım ve batarya yok

Muhtemelen arkadaşın doğru söylüyor kısa devre ihtimali çok yüksek.
nasıl düzeltirim

Son düzenleme:

Geri
Yukarı