PC Kilitlenme-Donma Sorunu

KeovSire

Hectopat
Yer
Niğde
Daha fazla  
Bundan birkaç gün önce görüntü sürücüsü sorunum vardı ve 2 gün önce yönetici sayesinde bu sorunu çözdüm.
Bu sefer de kilitlenme sorunu ortaya çıktı, gün içerisinde 1 veya 2 defa oluyor. Hani bir şey izlersiniz de CD bozuktur ve ses tekrarlanmaya başlar sürekli. Onun gibi bir şey işte. Ekran kilitleniyor arka planda ses sürekli tekrar ediyor ne mouse hareket ettirebiliyorum ne de bir işlem yapabiliyorum. Bir çözümü yok mu arkadaşlar? (Win 7'de yoktu)

Söylediklerim emin olmanız için. Madem Windows 8.1'de sorun yoktu o zaman geri dönebiliyorsanız dönün, dönemiyorsanız temiz kurulum yapın. Sorun yoksa Windows 10 ile ilgili sıkıntı vardır, varsa sonradan donanımsal bir sorun oluşmuş demektir.

Söylediklerim emin olmanız için. Madem Windows 8.1'de sorun yoktu o zaman geri dönebiliyorsanız dönün, dönemiyorsanız temiz kurulum yapın. Sorun yoksa Windows 10 ile ilgili sıkıntı vardır, varsa sonradan donanımsal bir sorun oluşmuş demektir.
Win 10 32 bitten Win 10 64 bite geçtim biostan format atarak. Sorun düzelti. Amma ve lakin bu seferde ses sorunu var çoklu ortam ses düzenleyicisi(Yada denetleyicisi) sorunu. Ünlem işareti var yanında donanım kimliğini googleda arattırıp sürücüyü buldum ama manuel arama yaptığımda dosyayı bulamıyor. Dosyayı seçmeme rağmen bulamıyor. Delirmek üzereyim!

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı