PC kulaklığı algılamıyor

excremend

Femtopat
Kulaklığım dün çalışıyordu kabloları çok kıvrıldığı için çıkartıp düzelttim. Şu an PC kulaklığı görmüyor. Kablolara zarar vermiş olabilirim belki ama kulaklığın aydınlatmaları çalışıyor, o yüzden kulaklığın bozulduğunu düşünmüyorum. Yardım eder misiniz nasıl çözebilirim?

Kulaklığım dün çalışıyordu kabloları çok kıvrıldığı için çıkartıp düzelttim. Şu an PC kulaklığı görmüyor. Kablolara zarar vermiş olabilirim belki ama kulaklığın aydınlatmaları çalışıyor, o yüzden kulaklığın bozulduğunu düşünmüyorum. Yardım eder misiniz nasıl çözebilirim?
PC ye başka kulaklık takar mısınız. Telefon kulaklığı vs. Bir de PC ye taktığınız kulaklığı telefona takıp deneyin.

telefon kulaklığı,hopörlör vs. çalışıyor pc'de.Usb girişli olduğu için telefonda deneyemiyorum kulaklığı.
Sorun büyük ihtimal kabloda. İçinden bir sürü kablo geçiyor onlardan biri kopmuş olabilir. Kulaklık takılıyken kabloyu yavaş yavaş oynatın. Temassızlık varsa ses gidip gelecektir zaten.

İngilizcede "if it works don't touch it" diye bir deyim var yani bir şey çalışıyorsa elleme diyor. Ah be dostum madem çalışan kulaklığın var ne diye oynuyorsun ki. Yanlışım varsa düzeltin ama bu tip ürünlerin ışıkları tamamen bağımsız oluyor USB'den aldığı güç ile yanıyor. Çevrende PC olan birinden rica edip kulaklığı deneyebilirsin. Ayrıca aynı porta fare, klavye takıp portu test etmelisin.

İngilizcede "if it works don't touch it" diye bir deyim var yani bir şey çalışıyorsa elleme diyor. Ah be dostum madem çalışan kulaklığın var ne diye oynuyorsun ki. Yanlışım varsa düzeltin ama bu tip ürünlerin ışıkları tamamen bağımsız oluyor USB'den aldığı güç ile yanıyor. Çevrende PC olan birinden rica edip kulaklığı deneyebilirsin. Ayrıca aynı porta fare, klavye takıp portu test etmelisin.
dostum bende çalışan bir şeyi durduk yere kurcalamam ama kablo kıvrılma sıkıntısı vardı.Kablolar acayip bir şekilde kıvrıla kıvrıla kısalıyor çok rahatsız edici bir durum.Düzeltmem gerekiyordu.
Portlarda sıkıntı yok tavsiyelerinizi denedim fakat düzelmedi sanırım kulaklık bozuldu daha 1 ay olmadı alalı 200 tl para vermiştim rampage pişmanlıktır.

Dostum bende çalışan bir şeyi durduk yere kurcalamam ama kablo kıvrılma sıkıntısı vardı. Kablolar acayip bir şekilde kıvrıla kıvrıla kısalıyor çok rahatsız edici bir durum. Düzeltmem gerekiyordu.
Portlarda sıkıntı yok tavsiyelerinizi denedim fakat düzelmedi sanırım kulaklık bozuldu daha 1 ay olmadı alalı 200 TL para vermiştim Rampage pişmanlıktır.

Garantiye yollamayı denesene bir belki ücretsiz yenisini yollarlar.

Eğer Windows 10 2004 sürümünü kullanıyorsan cihazını güncellemeyi dene çünkü 2004 sürümünde bu sorunlar var fakat buna rağmen halen daha kulaklığını bilgisayar algılamıyorsa bu sefer telefonda veya başka bir cihazda dene bu kulaklığı, bunda da bu sorun varsa bu sefer garantiye yolla. Kablolara eğer zarar verdiysen o zaman hiç uğraşmadan garantiye yolla fakat kullanıcı hatası diye sana geri yollayabilirler eğer sen o kablolara zarar verdiysen.

Yeni konular

Geri
Yukarı