PC kulaklığı görmüyor

Merhabalar Windows 11 kullanıyorum bilgisayarım kulaklığı görmüyor fakat kulaklık çalışıyor yardımcı olabilir misiniz?

Kulaklıgın herhangi bir driverı varsa driverı kurup deneyin olmazsa temiz bir ISO ile tekrar format atıp deneyin gene olmazsa Windows 10'a geçin.

Son düzenleme:
Yok biosuda guncelledim olmuyor

Aklimdan bile gecirmek istemiyorum ama anakartta sıkıntı olabilir mi?
Dostum sana şöyle diyebilirim. Ben windows 11 yapmak için anakartımın bios sürümünü güncellemiştim. biosu güncelledikten sonra ses gitti. daha 11 yapmamıştım bile. 11 yaptım yine ses yok. Tabii bütün driver fln ne varsa hepsini denedim. Sonra tekrar 10 yaptım yine ses yok. Sonra eski bios sürümümü yaptım yine ses yok. Bildiğin 1 ay boyunca uğraştım fakat hiç bir şey işe yaramadı. Onu geçtim. Benim durum da olan en az 10 kişi gördüm. Yani çaresi yok. Tabii senin kartın farklı. Belki vardır bir çözümü bilemem. Benim kartım ASUS PRIME H410M-K R2.0.
En son çare olarak. USB girişli kulaklık aldım.
Yok biosuda guncelledim olmuyor

Aklimdan bile gecirmek istemiyorum ama anakartta sıkıntı olabilir mi?
Ki, benim ana kartın garantisi var. Gönderebilirim fakat hiç uğraşmak istemiyorum :)
Gönderirdim aslında ama, USB girişli kulaklık alınca gerek kalmadı. Zaten jak girişli kulaklığım kötüydü en azından iyi bir kulaklık almış oldum. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı