PC masam nasıl?

Değerlendirmelerinizi bekliyorum.

Eki Görüntüle 2029995
Kasayı aşağıya indir. Çok küçük alan kalmış sana. Monitörü sola çek. Büyükçe klavye mouse alanın olsun. Ardından yapay sarmaşık alabilirsin. Ve Hot-Wheels, Mini GT, Lego Speed Champions modellerinden araçlar alıp diz kenera. Çok boş durmuş.

Kasayı bir şekilde sabitleyin veya masayı daha büyük alın riskli duruyor. Nerede oturuyorsunuz? İstanbul ve çevresindeyseniz deprem ihtimali var çünkü.

Bakınca rahatsız oldum, FPS oyunlarında eliniz duvara çarpmıyor mu?

Kasayı, prizi aşağı indirin, fare pedinizi büyütün ve ekipmanlar için yer açın. Mümkünse daha küçük boyda klavye alın. Masa zaten küçük, klavye sahip olduğunuz alanı iyice küçültüyor.

Eki Görüntüle 2030008

Şurayı da mümkünse kaldırıp alan açın kendinize.

Zor hocam normalde monitörün arkasında raf vardı onu sökmek 1 2 saatimi aldı arkadan çivili onu sökersem üstte kitap rafı var düşer.

Kasayı aşağıya indir. Çok küçük alan kalmış sana. Monitörü sola çek. Büyükçe klavye mouse alanın olsun. Ardından yapay sarmaşık alabilirsin. Ve Hot Wheels, mini GT, lego Speed champions modellerinden araçlar alıp diz kenera. Çok boş durmuş.

Üsttü aslında çok fazla var onlar fotoğrafa sığmadı yaklaşık 30 tane var kasanın üstündede 1 tane üstündekini fotoğrafat koymadım içinde 1 tane var.

Niğde pek deprem riski yok ama yere alacağım.

Çok güzel görünüyor bence siz parayı biriktirin ileride geniş bir masa alın o güzellik aşağıda kalmasın.

Yeni konular

Geri
Yukarı