PC mi konsol mu?

Fadness03

Picopat
Daha fazla  
Evimde 8 GB RAM i5 işlemcili 2 nesil PC var o yüzden oyun tam oynayamıyorum bundan sebep One S almayı düşünüyorum aynı zamanda yazılım ile ilgileniyorum sizce PC mi yükseltin yoksa konsol mu alayım?

Xbox artık One S e oyun çıkarmayacak. Gamepass havuzuna eklenen oyunları oynayabileceksiniz. Bu da demek oluyor ki desteğini neredeyse kesti. One s almak akıl kârı değil kesinlikle. Game pass oyunlarını pcden de oynayabilirsiniz.

Bence pc yükselt. Oyun zamanı oyununu oyna hemde kendini yazılımda geliştir. xboxta sadece oyun oynarsın. Pc de de xbox game pass al aynen oynarsın.

''Evimde 8 GB RAM i5 işlemcili 2 nesil PC''

Hocam, sistem özellikleri böyle belirtilmez. Buradan hiç bir şey anlaşılmıyor. ''8GB ram i5 işlemci'' hiç bir şey ifade etmemekte.

Ram DDR2 mi DDR3 mü DDR4 mü?

İşlemci modeli ne? Kaçıncı nesil? ''2 nesil PC'' yazmışsınız. 2 adet PC mi, 2. nesil i5 mi? 2. nesil ile hangi model?

Evimde 8 GB RAM i5 işlemcili 2 nesil PC var o yüzden oyun tam oynayamıyorum bundan sebep One S almayı düşünüyorum aynı zamanda yazılım ile ilgileniyorum sizce PC mi yükseltin yoksa konsol mu alayım?

Ben Series S alacaktım baktım 9.5k olmuş 800 TL daha koydum 12. nesil Intel sistem aldim.

2. el One S alın. One S alınacak para ile i5 2. nesil PC'yi adam etmek zor.

Geri
Yukarı