PC montaj ücreti ne kadar olmalı?

MehmetUMUT133

Centipat
Daha fazla  
Selam dostlar şu PC'nin montaj ücreti ne kadar olmalı?
Bir bilgisayarcı 700 TL dedi.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20231019_073411_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    Screenshot_20231019_073411_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    96,6 KB · Görüntüleme: 39
  • Screenshot_20231019_073415_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    Screenshot_20231019_073415_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    81,3 KB · Görüntüleme: 32
Son düzenleyen: Moderatör:
Şahsen 700 TL'lik bir montaj için tüm kabloların da özenle toparlanarak hazırlanması ve tüm donanımın fanlar da dahil ana karta ve PSU'ya doğru ve itinalı bağlanması gerekli. Ayrıca kaliteli bir termal macun da kullanılmalı. O zaman 700 TL edeceğini düşünüyorum işçiliğin.

En fazla 200₺ verilir montaj için. Bence kendiniz yapın. Öğrenmiş olursunuz her parça için YouTube'dan video bulunabilir.

@KafadanKontak hocamın dediği gibi temiz bir işçilik ve kaliteli macun uygulaması devreye girerse 500~700 verilebilir.

En fazla 200₺ verilir montaj için. Bence kendiniz yapın. Öğrenmiş olursunuz her parça için YouTube'dan video bulunabilir.

@KafadanKontak hocamın dediği gibi temiz bir işçilik ve kaliteli macun uygulaması devreye girerse 500~700 verilebilir.
hocam pc hakkında hiç birşey bilmiyorum konumlandırma takma filan

O sisteme o kadar verme bu kasayı al geriye kalan 5K ile monitör alırsın;

hocam hepsiburada yılbaşı indirimleri bekliyorum 34kdan 32k veya daha altına düşebilir bu sistem bütçemin fazlası

Şahsen 700 TL'lik bir montaj için tüm kabloların da özenle toparlanarak hazırlanması ve tüm donanımın fanlar da dahil ana karta ve PSU'ya doğru ve itinalı bağlanması gerekli. Ayrıca kaliteli bir termal macun da kullanılmalı. O zaman 700 TL edeceğini düşünüyorum işçiliğin.
pc nasıl pekii

Bilen bir arkadaşınızdan yardım alamaz mısınız? Eğer oluru yok ise başka bir bilgisayarcı deneyin, 700₺ biraz fazla.
ben 9.sınıfım sınıfta bir çocuk ben ve arkadaşım yaparız dedi de pek emin olamıyorum usta birisi daha mantıklı gibi

Bilen bir arkadaşınızdan yardım alamaz mısınız? Eğer oluru yok ise başka bir bilgisayarcı deneyin, 700₺ biraz fazla.
ben 9.sınıfım sınıfta bir çocuk ben ve arkadaşım yaparız dedi de pek emin olamıyorum usta birisi daha mantıklı gibi
Çok istemiş gibi, adres neresiyse belki buradan yakın biri çıkar daha uyguna yapar.
adres bağcılar meydan

hocam hepsiburada yılbaşı indirimleri bekliyorum 34kdan 32k veya daha altına düşebilir bu sistem bütçemin fazlası

pc nasıl pekii

O kadar para veriyorsunuz böyle hissetmeniz normal 🙂

Daha uyguna aynı işi yapabilecek bir bilgisayarcı bulmayı deneyin veya indirim yapmasını isteyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı