PC Montajı için Firma Seçimi

Kapıda Kredi kartı ödeme dıyorsunda öyle birşey mümkün diğilki kimse vermez öyle yani bide taksit istiyorsun
Kapıda ödeme diye bir şey var taksitli olmazsa kredi kartındaki parayı bankadan çekip yapabileceğimi söledi bir arkadaş öle yaparım.
Senin ki sinerjiden demi inventus daha iyi diyorlar inşallah kablolamada her şeyde güzel olur
İnventus kesinlikle.. Konuma bakabilirsin

(Sipariş Verildi) İ3 4170 ve Gtx 750 ti Tabanlı Sistem

İnventus tan geldi bu sistem
İnventus biraz pahalı diye duydum ama ginede iyi montaj yapıyor diyorlar müşteri hizmetleride iyi diyorlar oradan toplamayı düşünüyorum sen hangi şehirde otuyorsun bana alırsam istanbuldan izmire gelecek

Ben inventus'tan toplattım, Yurtiçi kargo ile geldi bir sıkıntı olmadı. Tavsiye ederim.

Ben inventus'tan toplattım, Yurtiçi kargo ile geldi bir sıkıntı olmadı. Tavsiye ederim.
Yurt içi kargoya kötü diyorlar ama herkez inventusu tavsiye ediyor oda yurt içi kargoyla çalışıyor. Birde nerede oturuyorsun yani bilgisayar yol geldi mi

Dikkatli olup aceleci olmaz san hiç bir şey olmaz

Ben bilgisayarımı vatan da toplatmıştım, o zaman technopat ile tanışmamıştım. Buradaki videoları izledim, makaleleri okudum ve idda ediyorum, recep bey' in hazırladığı videoları izleyip de sistem toplayamamak imkansız. Benim için öyle. Ben technopat ile tanışmadan önce sadece bilgisayarı açıp kapamasını biliyordum, Şimdi windows kuruyorum, SSD güncellemesi yapıyorum, BIOS güncellemesi yapıyorum, ekran kartı güncellemesi yapıyorum vs... Neredeyse bilgisayarımı satıp kendim sistem toplayacağım. Bu işin püf noktası ney biliyormusunuz ? korkmamak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…