PC Montajı için Firma Seçimi

Kapıda Kredi kartı ödeme dıyorsunda öyle birşey mümkün diğilki kimse vermez öyle yani bide taksit istiyorsun
Kapıda ödeme diye bir şey var taksitli olmazsa kredi kartındaki parayı bankadan çekip yapabileceğimi söledi bir arkadaş öle yaparım.
Büyük bir koli içerisinde parçaların boş kutularıda dahil kasa koliden ayrı bölmede sıkı streçlenmiş ve montajlı halde elime ulaştı. Siparişimde işletim sistemi yoktu. Tam kurulum için hazırlanmıştım ki orjinal olmasada işletim sistemi kurmuşlar. Tek eksi yanı olarak onların montajını özensiz buldum. Bu yüzden aldığımın 2. günü kabloları kasadan komple çıkarıp kendim özenerek gizledim. Birde soğutucu 212 evo sipariş etmiştim yanlışlıkla Hyper T4 göndermişler. Bunuda kabloları yeni baştan düzenlerken farkettim. Hemen boş kutusuna baktım oda T4. Aradım siteyi siparişimden farklı ürün geldi dedim özür dileyip değiştirelim dediler aynı gün yolladım. 2 gün sonra 212 evo'yu yani asıl siparişimi aldım. Tabi 3 günden fazla kullanamadım onuda :D skylake çıkınca komple iade ettim sistemi.
Senin ki sinerjiden demi inventus daha iyi diyorlar inşallah kablolamada her şeyde güzel olur
İnventus kesinlikle.. Konuma bakabilirsin

(Sipariş Verildi) İ3 4170 ve Gtx 750 ti Tabanlı Sistem

İnventus tan geldi bu sistem
İnventus biraz pahalı diye duydum ama ginede iyi montaj yapıyor diyorlar müşteri hizmetleride iyi diyorlar oradan toplamayı düşünüyorum sen hangi şehirde otuyorsun bana alırsam istanbuldan izmire gelecek

Geç cevapladığım için kusura bakmayın ceza atmışlar 1.Kapıda kredi kartına ödeme olması lazım internetten kredi kartı ile almak istemiyorum 2. Yurt içi kargo kötü diyorlar ama herkez inventusu tavsiye ediyor inventus yurt içi kargoyla çalışıyor.
Daha önce hiç montaj yapmadım onun için kendime güvenemiyorum.
Dikkatli olup aceleci olmaz san hiç bir şey olmaz ;)

Ben bilgisayarımı vatan da toplatmıştım, o zaman technopat ile tanışmamıştım. Buradaki videoları izledim, makaleleri okudum ve idda ediyorum, recep bey' in hazırladığı videoları izleyip de sistem toplayamamak imkansız. Benim için öyle. Ben technopat ile tanışmadan önce sadece bilgisayarı açıp kapamasını biliyordum, Şimdi windows kuruyorum, SSD güncellemesi yapıyorum, BIOS güncellemesi yapıyorum, ekran kartı güncellemesi yapıyorum vs... Neredeyse bilgisayarımı satıp kendim sistem toplayacağım. Bu işin püf noktası ney biliyormusunuz ? korkmamak.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı