PC Montajı için Firma Seçimi

erdinc2056

Hectopat
3500-4000 TL arası bir sistem toplayacağım lakin ben İzmir'de oturuyorum. Bilgisayarı montaj da yaptıracağım. Biraz araştırdım İnventus, Sinerji gibi firmalar sağlam topluyormuş. Burada vatan da var ama montajı iyi değil diyorlar. İnventus veya sinerjiden alırsam kargoda İzmire kadar gelecek kargoda hasar görmesinden endişeleniyorum. Bu 2 firmanın İzmir şubesi var mı? Yoksa hangisinden almalıyım veya İzmir şubesi olan montajı düzgün yapan başka bir firma önerir misiniz? Birde bu 2 firmanın çalıştığı kargo şirketlerinden hangisini önerirsiniz? Birde bu 2 firmada kapıda kredi kartı ile taksitle ödeme yapıyorlar mı?

Öncelikle inventus'tan 1 tane bile şikayet yok.Kargo ücretsiz ancak kapıda nakit ödeme var kapıda taksit ile ödeme yok.Ve montajı yaptıktan sonra da 12 saat test edip öyle yolluyorlar bilgisayarı.İnventus'un izmir şubesi yok galiba İstanbul'da 2 tane şubesi var.İnventus yurtiçi kargo ile çalışıyor diye biliyorum.Diğer sorularına başka arkadaşlar cevap verir :)

Kargoda hasar göreceğinj sanmıyorum, ki görse bile iadesi var. Ama ben merakınız var ise sistem toplama videolarından yararlanarak kendi montajınızı yapmanızı tavsiye ederim, gerçekten çok eğlenceli :)

Geç cevapladığım için kusura bakmayın ceza atmışlar
Öncelikle inventus'tan 1 tane bile şikayet yok.Kargo ücretsiz ancak kapıda nakit ödeme var kapıda taksit ile ödeme yok.Ve montajı yaptıktan sonra da 12 saat test edip öyle yolluyorlar bilgisayarı.İnventus'un izmir şubesi yok galiba İstanbul'da 2 tane şubesi var.İnventus yurtiçi kargo ile çalışıyor diye biliyorum.Diğer sorularına başka arkadaşlar cevap verir :)
1.Kapıda kredi kartına ödeme olması lazım internetten kredi kartı ile almak istemiyorum 2. Yurt içi kargo kötü diyorlar ama herkez inventusu tavsiye ediyor inventus yurt içi kargoyla çalışıyor.
Kargoda hasar göreceğinj sanmıyorum, ki görse bile iadesi var. Ama ben merakınız var ise sistem toplama videolarından yararlanarak kendi montajınızı yapmanızı tavsiye ederim, gerçekten çok eğlenceli :)
Daha önce hiç montaj yapmadım onun için kendime güvenemiyorum.

Geç cevapladığım için kusura bakmayın ceza atmışlar 1.Kapıda kredi kartına ödeme olması lazım internetten kredi kartı ile almak istemiyorum 2. Yurt içi kargo kötü diyorlar ama herkez inventusu tavsiye ediyor inventus yurt içi kargoyla çalışıyor.
Daha önce hiç montaj yapmadım onun için kendime güvenemiyorum.

Aynen eğer bu gibi mağazalarda kapıda kredi kartı ile taksit yapma olsa bende öyle alacağım babam internete güvenmediği için illaha gidip kendisi alacak :) Şu ana kadar internetten herhangi bir alışveriş yapmadığım için kargo konusunda birşey diyemiyorum :)

Bankadan kredi kartınla bilgisayarının fiyatı ne kadar tutuyorsa okadar nakit çek. Kapıda nakit ile al taksit taksit bankaya ödersin. Bankalarında sadece İstanbulda şubesi yok.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı