PC montajı yapmak

Bu işlemleri yapmak uzaya roket yollamak gibi değil, neden bu kadar abartıldı anlamadım gerçekten. Böyle bir teknoloji forumunda bunları görmek üzücü.

İşlemcinin köşesinde zaten bir işaret olur ona göre oturtursun sokete.
RAM kilitlerini açtıktan sonra hayvan gibi abanmadığın sürece kırman imkansız.

Denemeden öğrenemezsin, sana hala tavsiyem kendin toplaman. En olmadı ben yardım edeceğim kişisel olarak :D

İşlemciyi anakarta montaj yaparken kırmaktan değil pinlerin bazı unsurlarla yamulmasından bahsediyorum.
Ayrıca RAM'leri kırmak değil zedelemek olarak anladığını düşünmüştüm.
Evet zor değil. Ama eğer bu işlerde yeni ise ve fazla bilgili değil ise yapmasın diyoruz sadece.
Aksi takdirde olabilecek etmenleri yazdım sadece yanlış bir bilgi de vermedim ki.

İşlemciyi anakarta montaj yaparken kırmaktan değil pinlerin bazı unsurlarla yamulmasından bahsediyorum.
Ayrıca RAM'leri kırmak değil zedelemek olarak anladığını düşünmüştüm.
Evet zor değil. Ama eğer bu işlerde yeni ise ve fazla bilgili değil ise yapmasın diyoruz sadece.
Aksi takdirde olabilecek etmenleri yazdım sadece yanlış bir bilgi de vermedim ki.
Yok yanlış bir şey dedin demedim zaten, kendince haklı olarak görüşlerini belirtmişsin. Neyse en iyisini konu sahibi arkadaş bilir =) Görüşümü belirttim zaten, daha fazlası spam olucak.

Bu işlemleri yapmak uzaya roket yollamak gibi değil, neden bu kadar abartıldı anlamadım gerçekten. Böyle bir teknoloji forumunda bunları görmek üzücü.

İşlemcinin köşesinde zaten bir işaret olur ona göre oturtursun sokete.
RAM kilitlerini açtıktan sonra hayvan gibi abanmadığın sürece kırman imkansız.

Denemeden öğrenemezsin, sana hala tavsiyem kendin toplaman. En olmadı ben yardım edeceğim kişisel olarak :D

Zaten takmaya başlamadan önce zibilyon tane video izleyip not alacağım.

Geri
Yukarı