PC nasıl kurtarılır?

O zaman bir işlem ters gitmiş olmalı. Elimde hiç USB bellek olmadığı bir zaman MBR Windows olan laptoptan kendi SSD diskime klonlama yapmıştım. MBR'den GPT'ye AOMEI programı ile dönüştürüp UEFI moda alınca sorunsuz kullanmıştım.

Anladım hocam. Programda herhangi bir hata çıkmadı işlem tamam dedi ve işlemleri Windows kapalıyken yaptı. (HP logosuyla başlayıp Windows logosu gelmeden) Sonra yeniden başlattı ve tak.

Sıfırlasanız Windows'ta sıfırlanır.

Sıfırlansın hocam o sıkıntı değil ama keşke onun bir yolunu bulabilsem.

Anladım hocam. Programda herhangi bir hata çıkmadı işlem tamam dedi ve işlemleri Windows kapalıyken yaptı. (HP logosuyla başlayıp Windows logosu gelmeden) Sonra yeniden başlattı ve tak.

Sıfırlansın hocam o sıkıntı değil ama keşke onun bir yolunu bulabilsem.

OTG kablonuz varsa telefon üzerinden Windows USB'si hazırlamayı deneyebilirsiniz.

Selam arkadaşlar, bir salaklık edip şu videodaki yöntemi C diskime uyguladım. (MBR'den GPT'ye dönüştürdüm)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ve şu an Windows açılmıyor, fotoğraftaki gibi siyah ekranda sol üstte tire yanıp sönüyor. (fotoğraf alıntı)

Eki Görüntüle 1628963

Zaten format atarken Ventoy ile harici hard diskim üzerinden atmıştım, dolayısıyla herhangi bir flash belleğim yok ve hard diskimde ISO yok.
Bir şekilde güvenli modda başlatmak istiyorum veya sistemi herhangi bir şekilde kurtarmak istiyorum.
Çözüm önerileriniz için şimdiden teşekkürler.
BIOS'um şu şekilde; (resim alıntı) (ınsyde F. 62 rev. A)

Eki Görüntüle 1628966

Endişelenmeyin yardımcı olacağım.

1. Öncelikle PC'yi yeniden başlatın.
2. Klavyeden Otomatik Onarıma girmek için F8'e basınız.
3. Sorun Gider > Gelişmiş Seçenekler > Otomatik Onarım yaparak sorunun düzelip düzenlediğini kontrol edin.
4. Sistem Geri Yükleme noktası var ise onu yapabilirsiniz.

Sorun devam ederse CMD sayfasına bu komutları giriniz;

sfc /scannow
dism /online /cleanup-image /restorehealth

Geri
Yukarı