PC no signal hatası veriyor

DarkEagle82

Femtopat
Daha fazla  
Bilgisayarım çalışıyor fanlar dönüyor ışıklar yanıyor fakat görüntü gelmiyor.No Signal hatası alıyorum.Restart attım olmadı,başka monitör denedim,bios sıfırladım yine olmadı.Anakart tan görüntü almaya çalıştım olmadı.Ez debug led ilk önce cpu ışığı sonra sönüp dram ışığı beyaz renkte yanıyor lütfen yardım edin.
Video ve sistem:

Son düzenleme:
Bilgisayarım çalışıyor fanlar dönüyor ışıklar yanıyor fakat görüntü gelmiyor. No signal hatası alıyorum. Restart attım olmadı, başka monitör denedim, BIOS sıfırladım yine olmadı. Anakarttan görüntü almaya çalıştım olmadı. EZ Debug LED ilk önce CPU ışığı sonra sönüp DRAM ışığı beyaz renkte yanıyor.
Video ve sistem:

Ana kartta sıkıntı var büyük ihtimalle garantisi var mı gösterin o ışığı görene kadar monitör kablosu değiştirin derdim ama anakart sıkıntılı olabilir bir aldığınız yere götürmez güzel olur.
Ana kartta sıkıntı var büyük ihtimalle garantisi var mı gösterin o ışığı görene kadar monitör kablosu değiştirin derdim ama anakart sıkıntılı olabilir bir aldığınız yere götürmeniz güzel olur.

Ana kartta sıkıntı var büyük ihtimalle garantisi var mı gösterin o ışığı görene kadar monitör kablosu değiştirin derdim ama anakart sıkıntılı olabilir bir aldığınız yere götürmez güzel olur.
Ütopya dan almıştım direk oraya gönderecem kasayı.İçindeki verilerimi harddisk ten nasıl alabilirim?
Cooler master k500l

Yeni konular

Geri
Yukarı