PC Oyun Oynarken Bir anda Donuyor

Güncelliyorum hocam. Tüm özellikleri yazıyorum şu anda.
ASUS b 150M Pro Gaming anakart
MSI GTX960 GAMING 2G ekran kartı
Seagate 3.5 TB Barracuda SATA 3.0 64MB cache 7200RPM Harddisk
Zalman R1 600W kasa
Intel Core i5 6402P soket 2.8GHz 6MB önbellek 14nm işlemci
Corsair 8 GB Vengeance kırmızı DDR4 2400MHz CL14 Single RAM
Transcend 240GB 220S serisi SATA 3.0 (550 MB okuma/450mb yazma) alimünyum kasa SSD
Kusura bakma bıraz cahilce yazmış olabilirim anlamıyorum hiç bu işlerden. Yardımına ihtiyacım var. Teşekkürler

Güncelliyorum hocam. Tüm özellikleri yazıyorum şu anda.
ASUS b 150M Pro Gaming anakart
MSI GTX960 GAMING 2G ekran kartı
Seagate 3.5 TB Barracuda SATA 3.0 64MB cache 7200RPM Harddisk
Zalman R1 600W kasa
Intel Core i5 6402P soket 2.8GHz 6MB önbellek 14nm işlemci
Corsair 8 GB Vengeance kırmızı DDR4 2400MHz CL14 Single RAM
Transcend 240GB 220S serisi SATA 3.0 (550 MB okuma/450mb yazma) alimünyum kasa SSD
Kusura bakma bıraz cahilce yazmış olabilirim anlamıyorum hiç bu işlerden. Yardımına ihtiyacım var. Teşekkürler

Sorun büyük ihtimalle ekran kartından kaynaklı. Farklı ekran kartı ile test etmenizi öneririm.

Olay görüntüleyiciyi açıp sorunu yaşadığınız saat ve dakikaya bakarak sorunu buraya yazabilirseniz araştıralım. Sistem başlığı altından bakabilirsiniz soruna.

Hocam Kernel power 41 (63)

Evet, tamamen beklediğim gibi oldu. Son zamanlarda aynı sorunları ben de yaşamaya başladım. Windows'un yaptığı güncellemelerden birisi sanırım sistemlerde bir sıkıntıya sebebiyet verdi. Büyük olasılıkla çözüm için yeni güncellemeleri bekleyeceğiz ya da sistemi eski güncellemelere çekeceğiz.

Evet, tamamen beklediğim gibi oldu. Son zamanlarda aynı sorunları ben de yaşamaya başladım. Windows'un yaptığı güncellemelerden birisi sanırım sistemlerde bir sıkıntıya sebebiyet verdi. Büyük olasılıkla çözüm için yeni güncellemeleri bekleyeceğiz ya da sistemi eski güncellemelere çekeceğiz.
Bencede windows ile alakalı ama hangi sürümde bu problem ortaya çıkmıyor işte onu bilmiyorum

Geri
Yukarı