PC oyun oynarken kapanıyor

OsurganBoga

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
R5 2600/GTX 1650 Super/2x16 ram/500w 80+bronz PSU/240ssd/320hdd
PC de Valorant, CS:GO, ETS, GTA gibi oyunlar oynarken kendi kendine kapanıyor.

Mavi ekran veya siyah ekran veriyordur. Isınmadan dolayıdır. Daha düşük oyunlar oynayın.

Eskiyse ısınmasından olabilir.
eski değil 2020 de aldım
Genellikle ekran kartından ve PSU'dan kaynaklı oluyor ekran kartına bir benchmark testi yapar mısın?
hemen
Mavi ekran veya siyah ekran veriyordur. Isınmadan dolayıdır. Daha düşük oyunlar oynayın.
mavi ekran siyah ekran yok 1650 super ryzen 5 2600 8gb ram b450mh biostar anakart 650watt gamegaraj psu

Son düzenleme:
Hocam o zaman ya ekran kartında bir sıkıntı var ya da PSU da. Farklı bir PSU ile deneme şansın var mı?
yok malesef
Hocam o zaman ya ekran kartında bir sıkıntı var ya da PSU da. Farklı bir PSU ile deneme şansın var mı?

ben psu den şüphelniyorum cpu güç tüketimini azaltınca bazı oyunları oynayabiliyorum
ama sanırım servise göndericem

Yok maalesef

Elimde farklı CPU yok

Ben PSU'den şüphelniyorum CPU güç tüketimini azaltınca bazı oyunları oynayabiliyorum

Ama sanırım servise göndereceğim

Hocam o zaman yapacak bir şey yok ya bir PSU ile test edip, sorunun PSU'dan kaynaklandığına emin olduktan sonra yeni bir PSU alacaksın ya da böyle kullanmaya devam.

Geri
Yukarı