PC oyunlardan hata vermeden kapanıyor

Ademsh

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
H110M PRO VD-İ5 6500-GTX 750 Tİ-16GB DDR4 3200MHZ
Arkadaşlar son dönemde olmaya başladı oyuna giriyorum oyna kısmına tıklıyorum. Atıyor Online fark etmiyor Steam'den kaynaklı sandım korsan oyun denedim onda da aynı sorun alıyorum sadece oyunlarda böyle hata veriyor. Driverları yeni güncelledim anlamadım olay günlüğünde sadece oyundan atınca hata gösteriyor. Yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarının özellikleri işlemci RAM ekran kartı PSU gibi. Detaylı yazın.
Pardon hocam steam diye okumuşum sistemde normalde sıkıntı yoktu düşük oyunuda atıyor sistem
İşlemci i5 6500
Ram ddr4 8gb cl14 2133 fury
Gpu gtx 750 ti
Psu 650w 80+

Pardon hocam Steam diye okumuşum sistemde normalde sıkıntı yoktu düşük oyunuda atıyor sistem
İşlemci i5 6500
RAM DDR4 8 GB CL14 2133 Fury
GPU GTX 750 Ti
PSU 650W 80+

RAM'i söküp bağlantı pinlerini silgi ile silip parlatın, tamizlensin, tekrar takıp deneyin.

RAM'i söküp bağlantı pinlerini silgi ile silip parlatın, tamizlensin, tekrar takıp deneyin.

Hocam PC yeniden başlatınca düzeliyor aslında sonra Steam GPU hızlandırmayı kapadıö şu an düzgün çalışıyor RAM'i sökmekde istemiyorum onun için sıvı soğutucuyu sökmem gerek

RAM'leri söküp takmak da arızayı çözebilir, arızayı direk tespit edip çözüm sunmak imkansız gibi bir şey bu bir süreç o yüzden çok bir yapacak bir şey yok o zaman böyle kullanmaya devam edin.

RAM'leri söküp takmak da arızayı çözebilir, arızayı direk tespit edip çözüm sunmak imkansız gibi bir şey bu bir süreç o yüzden çok bir yapacak bir şey yok o zaman böyle kullanmaya devam edin.

Evet devam ederse deneyeceğim ekran kartını değiştireceğim vakit sökerim onu da

Hocam PC yeniden başlatınca düzeliyor aslında sonra Steam GPU hızlandırmayı kapadıö şu an düzgün çalışıyor RAM'i sökmekde istemiyorum onun için sıvı soğutucuyu sökmem gerek

Tüm oyunlardan atmanın en yaygın sebebi RAM, sorun devam ederse söylediğimi deneyin.

Geri
Yukarı