PC satıp 2. el Xbox One X almak

One S çok eski artık üretilmiyor güncelliğini kaybetmiş bir konsol. Series S almaya çalışın zorlayıp, Warzone, Rainbow gibi oyunları akıcı yüksek grafiklerde klavye mouse takarak çok rahat oynayabilirsin. Fakat bilgisayarın yoksa kenarda köşede idare edecek, Xbox işini görmez o zaman. Bilgisayara her zaman şart, ha sen sadece oyun oynayacağım youtebeden video Netflix'den film izleyeceğim diyorsan o zaman en uygunu Series S. Yükleme süreleri falan inanılmaz hızlı bir de yeni nesil bir konsol en azından 5-6 yıl rahat götürecek.
Ve ayrıca Microsoft Edge tarayıcısı da bulunmakta.

Series S beni kaç yıl kafa ağrıtmadan yeni çıkan oyunları oynatabilir.
Tam bir şey söyleyemem fakat bir sonraki nesile kadar çok rahat götüreceğine inanıyorum. Neredeyse aradan 10 sene geçmiş ve şuan bile çoğu oyun One konsoluna çıkıyor. Sadece performans, donanım olarak Series S daha kaliteli ve yeni nesil bir konsol. Türkiye şartlarında alınabilecek F/P bir cihaz.

One S çok eski artık üretilmiyor güncelliğini kaybetmiş bir konsol. Series S almaya çalışın zorlayıp, Warzone, Rainbow gibi oyunları akıcı yüksek grafiklerde klavye mouse takarak çok rahat oynayabilirsin. Fakat bilgisayarın yoksa kenarda köşede idare edecek, Xbox işini görmez o zaman. Bilgisayara her zaman şart, ha sen sadece oyun oynayacağım youtebeden video Netflix'den film izleyeceğim diyorsan o zaman en uygunu Series S. Yükleme süreleri falan inanılmaz hızlı bir de yeni nesil bir konsol en azından 5-6 yıl rahat götürecek.

Yani eğer Series S alırsam bilgisayarım ilmihal ve ben sadece işte internetten film izlerim YouTube'a girerim o kadar.

Yani eğer Series S alırsam bilgisayarım ilmihal ve ben sadece işte internetten film izlerim YouTube'a girerim o kadar.
İnternette takılma ve Youtube için yeterli olur Series S. PC'yi sadece bu amaçlarla kullanıyorsanız sıkıntı olmaz. Fakat farklı bir şeyler de yapacağım derseniz Konsol+PC gerekir size.

Bence bilgisayar alın, konsol biraz daha lüks bence daha sonra alırsınız. Tüm paranıza bilgisayar alın bir de PC Game Pass çakın, yanında Valorant gibi oyunları da oynarsınız hem.
Bİlgisayar olmadan olmaz hocam şart yani.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı