PC satıp 2. el Xbox One X almak

Genesyss

Decapat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Herkese merhaba, arkadaşlar. Elimde i7 4790S, 8 GB RAM, H81 anakart, 300W FSP 80 Plus Bronze PSU olan bir sistem var. Bunu satıp 2. el 3000 TL civarına Xbox One X alacağım. Zaten Pass büyük bir nimet. Bende ekran kartı olmadığı için sadece Valorant, ETS 2, Left for Dead 2 gibi oyunlar oynayabiliyorum. İstediklerim Xbox'ta.

Klavye mouse kulaklık bağlanması.
İnternette gezinmek.
YouTube'da video falan izlemek.
Bunları karşılayabilecek mi?
One X e kaç yıl daha yeni oyunlar çıkar.
İyi Sosyal'ler dilerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence One S alma. Uzun ömürlü olmaz. Konsollar kalitelidir üzmez fakat oyun desteği bir süre sonra kesilecek. Mesela okuduğum haberlere göre Warzone 2 eski nesillere çıkmayacak. (Doğru olmayabilir, Reddit' te okumuştum.) Eğer vaktin varsa 2-3 ay part time olarak çalış. Paranı üstüne ekle Series S al.

Bence One S alma. Uzun ömürlü olmaz. Konsollar kalitelidir üzmez fakat oyun desteği bir süre sonra kesilecek. Mesela okuduğum haberlere göre Warzone 2 eski nesillere çıkmayacak. (doğru olmayabilir, Reddit'te okumuştum.) Eğer vaktin varsa 2-3 ay part time olarak çalış. Paranı üstüne ekle Series S al.

Series S beni kaç yıl kafa ağrıtmadan yeni çıkan oyunları oynatabilir.

One S çok eski artık üretilmiyor güncelliğini kaybetmiş bir konsol. Series S almaya çalışın zorlayıp, Warzone, Rainbow gibi oyunları akıcı yüksek grafiklerde klavye mouse takarak çok rahat oynayabilirsin. Fakat bilgisayarın yoksa kenarda köşede idare edecek, Xbox işini görmez o zaman. Bilgisayara her zaman şart, ha sen sadece oyun oynayacağım youtebeden video Netflix'den film izleyeceğim diyorsan o zaman en uygunu Series S. Yükleme süreleri falan inanılmaz hızlı bir de yeni nesil bir konsol en azından 5-6 yıl rahat götürecek.

Yeni konular

Geri
Yukarı