Çözüldü PC sesini telefondan dinlemek

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ayılar_Kralı

Hectopat
Çok ilginç bir sorum var. Laptopun kulaklık girişi bozuk, kulaklık takınca sadece sağ taraftan ses geliyor. Neyse konu bu değil. Ben PUBG Lite oynuyorum ve haliyle giriş bozuk olduğundan sürekli ses kesiliyor. PC'deki oyunun sesini başka bir şekilde dinlemenin bir yolu var mıdır? Benim aklıma sesi telefondan dinleyip, kulaklığı da telefona takıp öyle oynamak geldi. Kablosuz kulaklığımda yok. Yalnızca telefon var. Eğer bildiğiniz bir uygulama falan varsa veya Bluetooth gibi yollarla sesi dinlemenin bir yolu var mıdır? Yolunu bilen söylerse çok sevinirim. ( Kulaklık, normal Samsung telefon kulaklığı ve düzgün çalışıyor.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Böyle bir ürün işinizi görür diye tahmin ediyorum.
Ad123123123sız.jpg

Böyle bir ürün işinizi görür diye tahmin ediyorum.
Eki Görüntüle 624577

Bu arkadaşın dediği gibi yapmanızı öneririm, bu ürün ve yanına mikrofonlu bir kulaklık iş görecektir. Sizin istediğiniz gibi bir uygulama vardı, telefondan bilgisayara bağlanıyordunuz ve sesi telefondan alıyordunuz lakin çok pingli oluyor. Örneğin bilgisayarda oyunda ateş ediyorsunuz telefondan 1 sn sonra sesi geliyor. Rekabetçi oyunlarda problem olur

Bu arkadaşın dediği gibi yapmanızı öneririm, bu ürün ve yanına mikrofonlu bir kulaklık iş görecektir. Sizin istediğiniz gibi bir uygulama vardı, telefondan bilgisayara bağlanıyordunuz ve sesi telefondan alıyordunuz lakin çok pingli oluyor. Örneğin bilgisayarda oyunda ateş ediyorsunuz telefondan 1 sn sonra sesi geliyor. Rekabetçi oyunlarda problem olur
Hatırlıyor musunuz uygulama adını ? Ben denemek isterim yine de.

Geri
Yukarı