PC temizlemek için kompresör önerisi

PC'yi topraklı prizde kullanıyorsan fişi takar takmaz PC çalışmadan o elektriği atacaktır.

Topraklı olup olmadığını bilmiyorum herhalde topraklıdır İstanbul'un işlek bir yerinde yaşıyorum.
PC'yi topraklı prizde kullanıyorsan fişi takar takmaz PC çalışmadan o elektriği atacaktır.

Arada uzatma kablosu ve priz çoklayıcı var o sıkıntı olur mu? Bir de hiçbir yere takmayarak birkaç kere tuşa bas diyen var.

Son düzenleme:
Topraklı olup olmadığını bilmiyorum herhalde topraklıdır İstanbul'un işlek bir yerinde yaşıyorum.
Genelde topraklı priz banyo ve mutfak prizlerin de olur. Odalarda da bu şekilde var ama çoğu evlerde maliyeti kısmak için topraklama hattı döşemez.
Elinizi kasayı bağlamdan deyseniz bile o elektriği kendinize çekersiniz.
Ben o kadar hava tuttum iş yerinde LED li fanlar havayla dönerken ledleri yanıyordu hiçbirşey olmadı o kadar korkacak bir şey yok aslında.

Dosya Ekleri

• priz.jpg
    priz.jpg
    14,3 KB · Görüntüleme: 49
Genelde topraklı priz banyo ve mutfak prizlerin de olur. Odalarda da bu şekilde var ama çoğu evlerde maliyeti kısmak için topraklama hattı döşemez.
Ben o kadar hava tuttum iş yerinde LED li fanlar havayla dönerken ledleri yanıyordu hiçbirşey olmadı o kadar korkacak bir şey yok aslında.

Kasam plastik o dediğiniz olmayabilir. Ama odamdaki priz topraklı onu öğrenmiş oldum. Neyse zaten topraklama var sıkıntı olmaz.

Gariptir ki sadece benim odamda topraklı priz var.

Yeni konular

Geri
Yukarı