PC temizlemek için süpürgeyi, Kompresör yapmak?

Mistyr

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar PC kasasına hava tutacağım, elimde elektrik süpürgesi var, bu elektrik süpürgelerinde hava üfleme yok mu? Ayrıca Kompresör nereden bulurum?

Edit: Bursa/İnegöl'de yaşayıp, Kompresörü olan arkadaşlar varsa, ücreti karşılığında PC temizler misiniz?

Ucuna fırçalı ince uç varsa tak, sürte sürte süpürgeyle çek, hiçbir sorun olmaz, çekme gücü parçaları yerinden sökmeye yetmez asla, aklında endişe olmasın. Böylece ev içinde de temizlik yapabilirsin. Kompresörle balkonda bile yapılmaz uzun süre temizlenmediyse. Tozu dumana katar.

Ucuna fırçalı ince uç varsa tak, sürte sürte süpürgeyle çek, hiçbir sorun olmaz, çekme gücü parçaları yerinden sökmeye yetmez asla, aklında endişe olmasın. Böylece ev içinde de temizlik yapabilirsin. Kompresörle balkonda bile yapılmaz uzun süre temizlenmediyse. Tozu dumana katar.

Kardeş, bahçede yaparım. En iyisi o ya :D
Ben saç kurutma makinesi kullanmıştım en soğuk ayarına alıp iş görmüştü :)

Bende öyle yapmıştım eski bilgisayarımda. Ama çok etkili değil.

Sanayiye gidin hemen hemen her dükkanda kompresör makinesi vardır. Hava tabancası ile çok rahat işinizi halledersiniz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı