Masaüstü PC temizlemek için kompresör tavsiyesi

görkemsp

Kilopat
Daha fazla  
Beyler, bu ürün alınır mı tavsiyeniz var mı? Bu üç üründen hangisini almalıyım tavsiyeniz? Bilgisayara temizlemek için.
1.
2.
3.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum 2000W gereksiz fazla.
.https://www.trendyol.com/italy-style/super-guc-devir-ayarli-elektrikli-hava-ufleyici-p-81578461?boutiqueId=61&merchantId=318605 bende buna benzer 135 TL'ye aldım 600W gayet yeterli üfleme sağlıyor.

Hocam en üsttekinin bir çeşidi var bende. 1200w gerçekten çok güçlü üflüyor zaten uzaktan tutuyorum kasaya. Fazlası lüzumsuz olur. Size tavsiyem çok güçlü bir şey almamanız yönünde olur. Zira yakın mesafeden doğrudan hava tutmak yaptığınız kablolamaya ve diğer pc bileşenlerine zarar verecektir. İlk kullandığım zamanlarda 3 4 tane egzoz fanı kırmıştım sırf bu yüzden.

Denedim temizlemdi tam üfleme az olduğu için alıyorum bir kere alayım bir daha al mıyım? O yüzden.
Hocam en üsttekinin bir çeşidi var bende. 1200W gerçekten çok güçlü üflüyor zaten uzaktan tutuyorum kasaya. Fazlası lüzumsuz olur. Size tavsiyem çok güçlü bir şey almamanız yönünde olur. Zira yakın mesafeden doğrudan hava tutmak yaptığınız kablolamaya ve diğer PC bileşenlerine zarar verecektir. İlk kullandığım zamanlarda 3 4 tane egzoz fanı kırmıştım sırf bu yüzden.

Jcb Pro Plus 1100 W Süper Güç Devir Ayarlı Elektrikli Hava Körüğü Üfleme Makinası Emme Özellikli Fiyatı, Yorumları - Trendyol bunu alsam yeterli olur mu bir de marka sorun olmaz herhalde.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı