PC Toplama vs PS4?

Berkayonr

Hectopat
Daha fazla  
Aslında sorum PS4'ü olanlara, bu yazın ortası gibi ya PC toplamayı ya da PS4 almayı düşünüyorum. Daha önceden 1, 2, 3'üm vardı, 4'ü almaya değer mi? Oyunlar nasıl? Dolar bu haldeyken hangisi daha mantıklı? Şimdiden teşekkürler :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence bilgisayar topla. Konsol oyun olayı biraz sorun ve her işi bilgisayarda yaparsın. PS4 biraz daha sınırlar seni. İyi bir sistem toplar isen seni daha uzun süre götürür.

Pc toplamak için bütçeniz 2500 tl nin altında ise kesinlikle ps4. Ama bence evinizde sizin multimedya işinizi görecek bir bilgisayar varsa ps4 almanız daha mantıklı olur. Bende şu ana kadar çıkan bütün playstation serilerine sahip oldum ve gerçekten ps4 ü almaya değer. Oyunları çok güzel oynatıyor. Hatta yeni çıkan the witcher 3 ü Gtx 970 i olan bilgisayarla aynı performansta oynatıyor. Gtx 970 li bir bilgisayar toplamak için 3500 tl bir bütçeniz olması gerek. Bu nedenle oyun konusunda şüpheniz olmasın. Sadece oyunlar biraz pahalı.:) Forever PS4.:neo::neo::neo:

Tabiki'de ps4 ben sonuna kadar konsol. diyorum hem stabil oyunlar 30 fps de 60 fps hissiyatı vermesi çok iyi. alırsan en iyi titan x pc yi bile en fazla 5 yıl gider. sana o pc ama konsol 10 sene belkide daha uzun.

PS4 diyorum. Nedeni ise basit. Saymaya başlayayım nedenlerini. Çok rahat oynayabilirsin. Daha 5 sene rahat gider diye düşünüyorum. O bütçeye düzgün bir bilgisayar toplanamaz. Ayrıca dediğim gibi yayılarak oynayabilirsin.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı